Anna Buczkowska i Aleksandra Król

i

Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Anna Buczkowska i Aleksandra Król - bitwa w The Voice of Poland 13.

Anna Buczkowska vs Aleksandra Król - kobieca bitwa w The Voice of Poland w rytm hitu Kayah

2022-10-08 21:57

Emocje w The Voice of Poland 13 sięgają zenitu. Widzowie wreszcie mogą podziwiać występy swoich ulubionych uczestników w Bitwach. W drugim odcinku udział w nich wzięły Anna Buczkowska i Aleksandra Król. Jaką piosenkę Kayah zaśpiewały? Kogo wybrała Lanberry? Sprawdź wynik na ESKA.pl.

Anna Buczkowska i Aleksandra Król zmierzyły się w bitwie w programie The Voice of Poland 13. To wykonanie piosenki Kayah na pewno będzie miało wielu fanów. Dziewczyny zaśpiewały hit Śpij Kochanie, Śpij, który gwiazda nagrała w duecie z Bregoviciem. Choć poziom obu uczestniczek jest bardzo wyrównany, to zasady programu są jasne. Lanberry musiała zdecydować, kogo chce zostawić w swojej drużynie. Kto miał więcej szczęścia? Trenerka zdecydowała, że do kolejnego etapu programu awansuje Anna Buczkowska. Co wiemy o obu uczestniczkach popularnego talent show?

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland 13 - BITWY to emocjonalna rzeźnia! Najtrudniejszy etap dla trenerów

The Voice of Poland 13 - BITWY to emocjonalna rzeźnia! Najtrudniejszy etap dla trenerów

Anna Buczkowska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13?

Ania kocha wolność i sport. Deska towarzyszy jej od zawsze – najpierw snowboard, longboard, potem wakeboard. Często też chodzi po górach, gdzie znajduje inspirację. Ania żyje wyłącznie teraźniejszością, nigdy nic nie planuje, ponieważ uważa, że to jedynie może doprowadzić do rozczarowań. Od 10 lat śpiewa w zespole irlandzkim Carrantuohill. Kiedy chłopaki z zespołu zaproponowali jej wejście do składu. Początkowo była trochę przerażona - miała 15 lat, a oni byli w wieku jej rodziców. Jednak okazało się, że muzyka nie ma bariery wiekowej. Teraz zespół jest dla niej jak druga rodzina. Nauczyła się grać na bothranie (bęben irlandzki), czuje irlandzkie rytmy.

Aleksandra Król - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13?

Aleksandra ma 22 lata, pochodzi z Sądecczyzny, urodziła się w muzykalnej rodzinie, w której kultywuje się tradycje ludowe Lachów Sądeckich i Limanowskich. Jej dziadek był założycielem zespołu ludowego Limanowianie. Życie Oli też jest związane z muzyką – gra na fortepianie i skrzypcach, śpiewa ludowiznę białym głosem, studiuje Wokalistykę Jazzową w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Poza studiami Ola śpiewa w restauracjach i na eventach oraz zajmuje się oprawą muzyczną ślubów i wesel.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE