Anita Włodarczyk: mąż, ile ma lat, ciekawostki - co zdradziła w programie Jazdy Gwiazdy?

2018-11-11 18:05
Anita Włodarczyk: mąż, ile ma lat, ciekawostki - co zdradziła w programie Jazdy Gwiazdy?
Autor: WBF Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk: mąż, ile ma lat, ciekawostki - co zdradziła w programie Jazdy Gwiazdy? Zobacz, co polska lekkoatletka powiedziała Filipowi Rudanacja.

Anita Włodarczyk: mąż, ile ma lat, ciekawostki - słynna lekkoatletka wystąpiła w programie Jazdy Gwiazdy i opowiedziała nieco interesujących faktów ze swojego życia. Polska olimpijka opowiedziała Filipowi Rudanacja między innymi, czy zdarzyło jej się kiedyś kogoś.... pobić! Zdradziła także, w jaki sposób można ją poderwać. Sprawdź ciekawe fakty o Anicie Włodarczyk.

Anita Włodarczyk: ile ma lat

Anita urodziła się 8 sierpnia 1985 r. w Rawiczu - co znaczy, że w 2018 roku będzie obchodziła 33. urodziny. 

Anita Włodarczyk: ciekawostki

Anita wystąpiła w programie ESKA TV Jazdy Gwiazdy. Prowadzącemu Filipowi Rudanacji udało się wyciągnąć ze sportsmenki nieco naprawdę bardzo interesujących faktów! Anita zdradziła między innymi, że mimo że ma z pozoru 'męski' zawód, jest bardzo wrażliwą osobą. Co więcej, Anita kocha... buty! Opowiedziała także, że po skończeniu kariery zamierza zacząć imprezować! Olimpijka powiedziała, że imprezowanie to jedna z rzeczy, których bardzo brakowało jej na studiach. Kiedy inni chodzili na imprezy, ona musiała się uczyć albo chodzić wcześnie spać, żeby rano wstać na trening.

Qczaj w Jazdy Gwiazdy - o pomocy innym, hejterach i sposobie na wesołe życie

Autor: brak danych

Qczaj w Jazdy Gwiazdy zdradził kilka tajemnic i opowiedział o swoim życiu. Ukochoj się to jedno z haseł, które usłyszycie oglądając relacje dowcipnego trenera na Instagramie. Chodzi w nim o to, że nie wolno się załamywać z powodu rzeczy, na które nie mamy wpływu: wygląd, charakter, przeszłość czy sytuacja w jakiej się znaleźliśmy. W miarę możliwości należy zaakceptować swoje słabości bądź podnieść rękawice i z nimi walczyć.

Najnowsze