Ania Dąbrowska: koncert w Warszawie w Klubie Stodoła 19.04.2018

2018-01-24 16:55
Ania Dąbrowska: koncert w Warszawie w Klubie Stodoła 19.04.2018
Autor: materiały prasowe Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska: 19.04.2018 w Warszawie odbędzie się koncert wokalistki w Klubie Stodoła. Ania zaprezentuje swoje najważniejsze jak do tej pory utwory.

19 kwietnia w Klubie Stodoła wystąpi Ania Dąbrowska! Jedna z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady oraz laureatka zeszłorocznego Fryderyka w kategorii 'Album Roku Muzyka Pop' zaprezentuje publiczności najważniejsze utwory w swojej dotychczasowej karierze. Bilety na wydarzenie dostępne w sprzedaży!

Ania Dąbrowska: koncert w Warszawie w Klubie Stodoła 19.04.2018 

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała 7 płyt, z których każda pokryła się platyną, co potwierdza jej niezwykły talent w tworzeniu uniwersalnych przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy. Uznanie dla jej talentu wyraża cała branża muzyczna - Dąbrowska nagrodzona została 9 Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny czy Krzysztof Krawczyk.

Łącznie Ania Dąbrowska sprzedała dotychczas ponad 300 000 płyt. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają także cztery statuetki otrzymane podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Ania Dąbrowska zagrała wiele dużych tras koncertowych obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce. Bilety na jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej trasy. 

IDOL: Ania Dąbrowska radzi uczestnikom. ''Trzeba ćwiczyć. Ćwiczyć codziennie'

Autor: brak danych

  Gościem specjalnym odcinka będzie Ania Dąbrowska, popularna artystka, wokalistka i kompozytorka, która wystąpiła w 1. edycji programu. Choć nie awansowała do finałowej trójki to właśnie jej udało się zrobić prawdziwą karierę i dziś utalentowana piosenkarka ma

W podsumowaniu 10-lecia przygotowanym przez Związek Producentów Audio Video dotyczącym najchętniej kupowanych płyt minionej dekady Ania uplasowała się na 3. miejscu.

BILETY:
Do 27 marca – 59 PLN (stojące), 79 PLN (balkony)
Od 28 marca – 69 PLN (stojące), 89 PLN (balkony)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10).
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Źródło: Materiały Prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze