Andziaks

i

Autor: YouTube.com/Andziaks (screen) Andziaks wydała świąteczną piosenkę.

Premiera

Andziaks wydała świąteczną piosenkę! Oto jej "Magiczny czas"

2023-11-30 16:38

Andziaks zaskoczyła wszystkich swoich swoich odbiorców! Jedna z najpopularniejszych influencerek w polskim internecie postanowiła wejść do świata muzyki i wydała swój singiel. Postawiła na świąteczne brzmienie! Na jej kanale jest już dostępny teledysk do piosenki "Magiczny czas". W klipie pojawiły się najważniejsze dla niej osoby.

Andziaks dołączyła do grona influencerów, którzy postanowili spróbować swoich sił w muzyce. Po sukcesie piosenek Ekipy Friza czy solowych singli Wersow polska publiczność wydaje się otwarta na muzyczne propozycje gwiazd social mediów. Postanowiła wykorzystać to Angelika, która na debiut jako piosenkarka zdecydowała się w okresie świątecznym. 30 listopada na jej kanale na YouTube pojawił się teledysk do utworu "Magiczny czas". Wystąpiła w nim razem z ukochanym oraz dzieckiem. - Jeszcze miesiąc temu nigdy bym w to nie uwierzyła. Wypuściłam świąteczną piosenkę Grudzień to dla mnie magiczny czas. Wchodźcie na YouTube i Spotify - czytamy na Instagramie influencerki. Premiery pogratulowali jej m.in. Wersow i Lil Masti.

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Reakcje na piosenkę Andziaks

Po premierze piosenki "Magiczny czas" posypały się komentarze. Jak internauci zareagowali na jej muzyczny debiut? "Jedyna influencerka, która naprawdę się nadaje do nagrywania muzyki!", "Coś cudownego!? Wreszcie ktoś kto potrafi śpiewać! Jedna z piękniejszych świątecznych piosenek!", "Wyszło pięknie, poryczałam się", "Już wiem jaka piosenka będzie zapętlona przez cały okres świąteczny" - czytamy na YouTube.

"Magiczny czas" - twórcy

Andziaks przygotowała swoją pierwszą piosenkę z pomocą profesjonalistów. Za kompozycją i tekstem utworu "Magiczny czas" stoją m.in. Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Patryk Kumór i Carla Fernandes. To ten sam team, który przygotował choćby... polską piosenkę na Eurowizję Junior 2023.