Andrzej z Plutycz NAPRAWDĘ to zrobił. TEN gest skruszy najtwardsze serca!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Zbiórka dla Filipka wpieramy akcje charytatywne Andrzej i Jarek Rolnicy z Plutycz / Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz NAPRAWDĘ to zrobił. TEN gest skruszy najtwardsze serca!

POKAZAŁ KLASĘ

Andrzej z Plutycz NAPRAWDĘ to zrobił. TEN gest skruszy najtwardsze serca!

2024-04-22 11:10

Andrzej z Plutycz pokazał, że ma wielkie serce. Obowiązków na podwórku mnóstwo, wiosenne zadania na roli czekają, a on postanowił poświęcić swój czas, by pomóc innym. Postanowił wziąć puszkę w ręce i charytatywnie zebrać pieniądze. Rolnik zrobił to z własnej woli, o czym piszemy na naszej stronie. Poznajcie szczegóły.

Spis treści

  1. Andrzej z Plutycz - piękny gest

Andrzej z Plutycz jeszcze bardziej zachwycił swoich widzów i fanów programu Rolnicy Podlasie. Tym gestem sprawił, że widzowie jeszcze bardziej go lubią, szanują i na pewno jak będzie potrzebował pomocy, to na pewno mu jej udzielą. A pomoc być może przydałaby się szczególnie teraz, gdy jego podwórko przechodzi dużą renowację. Ogromne zmiany w Plutyczach na szczęście nie wpływają na stan pracy w polu. Robotników na posesji w miarę możliwości dogląda Jarek Onopiuk, który stara się też wspomóc swojego brata w dbaniu o uprawy. Panowie niedawno zasiali zboże, a sam Andrzej po wszystkim zapowiedział, że będzie musiał kupić nowy sprzęt o odpowiednich specyfikacjach. 

Andrzej z Plutycz w młodości mógł się podobać kobietom. Szeroki uśmiech i długie włosy!

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz kosi trawę, Paulina karmi konie

Andrzej z Plutycz - piękny gest

Każdy dzień dla Andrzej z Plutycz jest wyzwaniem pod względem przydomowych obowiązków. Pracy jest mnóstwo, ale rolnik zdaje sobie sprawę, że nie jest robotem. Szczególnie, gdy coraz częściej zdrowie nie pozwala mu na ogromny wysiłek. Postanowił zrobić sobie przerwę od prac na podwórku i polu po to, by wesprzeć chorego chłopca. Wybrał się na charytatywny wyścig Wrak Race w Białymstoku, gdzie ze swojej inicjatywy chodził z puszką zbierając pieniądze na rzecz Filipka. Chodził między ludźmi, którzy bardzo chętnie wrzucali do puszki popularnego rolnika. Sam też zorganizował zbiórkę na swoim podwórku i zebrał kilkaset złotych. Autorzy kanału Gienek i Andrzej Plutycze poinformowali, że Andrzej w sumie zebrał 2150 złotych!

Andrzej z Plutycz w młodości mógł się podobać kobietom. Szeroki uśmiech i długie włosy!