Ogromne zmiany w Plutyczach. Andrzej podjął OSTATECZNĄ decyzję!

i

Autor: screen z filmu na kanale: Gienek i Andrzej Plutycze Ogromne zmiany w Plutyczach. Andrzej podjął OSTATECZNĄ decyzję!

ZMIANA NA LEPSZE

Ogromne zmiany w Plutyczach. Andrzej podjął OSTATECZNĄ decyzję!

2024-04-08 9:55

Rolnicy. Podlasie - Andrzej z Plutycz zdecydował się na ogromne zmiany. Doskonale wie, że oprócz pilnowania pola musi zadbać o swoje otoczenie przydomowej pracy. W październiku postanowił rozebrać przydomowy ganek. W planach ma również wymienienie dachu, ale jak sam powiedział "wszystko powoli, ale do przodu". I właśnie poszedł o kolejny, ale już bardziej odważny krok przed siebie. Jaką decyzję podjął tym razem? Poznajcie szczegóły już teraz.

Rolnicy. Podlasie - Andrzej z Plutycz ewidentnie poczuł przypływ energii i chęć zmian w swoim życiu. Całe szczęście, bo jeszcze niedawno dawaliśmy wam znać, że rolnik ma kłopoty ze zdrowiem. Trafił do ośrodka a fani mocno się zmartwili. Najbardziej uwielbiana przez widzów postać czuje się coraz lepiej, co najlepiej pokazuje to, że wrócił na pole. Wcześniej jednak zdecydował, że na podwórku trzeba zrobić wiosenne porządki. Przed domem stoją ciężkie maszyny, które zasypały ogromne błoto na podwórku. Niebawem ma pojawić się kostka, a prac dogląda brat, Jarek Onopiuk. To nie koniec! Po zimie wyczyszczony został komin.

QUIZ. Rolnicy Podlasie bez tajemnic. Czy znasz dobrze serial i jego bohaterów?

Rolnicy Podlasie. Zobacz kulisy serialu

Andrzej z Plutycz - zmiany na podwórku

W ostatnich miesiącach u Onopiuków zaszło mnóstwo zmian. Rodzina rozebrała starodawny ganek, odmalowała dom, wymieniła okna, zadbała o ogrodzenie, wycięła drzewa i zdecydowała się stworzyć dodatkowy ogródek. W październiku Andrzej zapowiadał: Będzie się zmieniało podwórko. Ogromnie się pozmienia, tylko potrzeba czasu. Powoli, do przodu. Jak obiecał, tak zrobił! A widzowie trzymają kciuki za jego kolejne odważne i słuszne decyzje. Pod galerią możecie zobaczyć, jak wyglądały zmiany w domu Andrzeja z Plutycz.

Andrzej z Plutycz w młodości mógł się podobać kobietom. Szeroki uśmiech i długie włosy!