Andrzej Piaseczny

i

Autor: Natasza Młudzik / TVP

Andrzej Piaseczny - żona, koncerty, gej, wzrost, mieszkanie i Facebook. Kim jest Piasek?

2023-08-24 14:02

Andrzej Piaseczny to jeden z najbardziej znanych artystów na polskiej scenie muzycznej. Znacie jego hity, ale czy znane jest wam jego życie? Często wpisujecie w Google kwestie, które dotyczą znanego wokalistę. Sprawdzamy najpopularniejsze wyszukiwania na temat Andrzeja Piasecznego.

Andrzej Piaseczny - czy ma żonę, gdzie i kiedy koncerty, czy jest gejem, ile ma wzrostu? Internauci pytają google o Andrzeja Piasecznego, wokalistę, byłego trenera Voice of Poland. Sprawdziliśmy, o co pytacie najczęściej i odpowiadamy na te pytania - na tyle na ile Andrzej Piaseczny ujawnił się publicznie - a odpowiedzi na wiele pytań unika. 

Andrzej Piaseczny żona

"Czy Piaseczny ma żonę"? to jedna z najpopularniejszych fraz dotyczących Andrzeja Piasecznego, których szukacie w google. Piasek rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, było tak od początku jego kariery z zespołem Mafia. Plotki mówiły o jego wieloletnim związku ze starszą kobietą o imieniu Mirka. "Ludziom nie mieściła się w głowie prosta prawda, że ktoś taki jak ja może żyć w związku ze starszą od siebie kobietą i w dodatku wychowywać z nią dzieci - mówił w wywiadzie dla Onet Piaseczny. - Szukali jakiegoś klucza do tej zagadki. Pojawiły się nawet stwierdzenia, że Mirka to tylko przykrywka. Od wielu lat informacje o związkach Andrzeja Piasecznego są tajemnicą - albo jest singlem, albo chroni informacje o osobie, która zdobyła jego serce. 

Andrzej Piaseczny - koncerty

Andrzej Piaseczny koncertuje dużo i chętnie. Na scenie czuje się swobodnie i ma dobry kontakt z publicznością. Jeżeli chcecie sprawdzić gdzie Andrzej Piaseczny daje najbliższy koncert - sprawdźcie na jego stronie >>.

Andrzej Piaseczny - piosenki

Andrzej Piaseczny ma na koncie mnóstwo hitów, a najbardziej znane, to:

  • Śniadanie do łóżka - 18 milionów wyświetleń
  • Niecierpliwi - 16 milionów wyświetleń
  • Wszystko dobrze - 7,3 miliona wyświetleń
  • Chodź, przytul, przebacz - 7 milionów wyświetleń.

Andrzej Piaseczny w 1992 roku został wokalistą zespołu Mafia. Najbardziej znany utwór tego zespołu pojawił się w 1997 roku. Mowa o singlu zatytułowanym Imię deszczu.

Andrzej Piaseczny - czy jest gejem?

Andrzej Piaseczny nie komentuje swojego życia poza sceną, ceni swoja prywatność. Kuba Wojewódzki próbował przełamać tę ostrożność Piaska pytając go w 2015 roku o opinię na temat "listy Piróga" - osób, które podobno ukrywają swoją orientację seksualną. Znaleźli się na niej i Piaseczny i Wojewódzki. Odpowiedział wtedy enigmatycznie: Nie wszystko, co wygląda na ucieczkę, jest ucieczką (...) Najpiękniej jest, kiedy ludzie pozwalają sobie być. I to jest cała odpowiedź na to...  Podczas czatu z fanami w 2008 roku na pytanie o związek z Pirógiem odpowiedział tak "Zaczynam umierać ze śmiechu z powodu tego, że temat mojej seksualności jest nieodmiennie obecny w ludzkiej ciekawości ? co najmniej tak długo jak nagrywam piosenki. Pozwolę sobie jednak na to, żeby moje życie prywatne, było prywatne właśnie, tzn. toczyło sie dla mnie i osób mi najbliższych. Z dużym uśmiechem mówię – nie potwierdzam, nie zaprzeczam! "

Andrzej Piaseczny - wzrost

Wzrost Piaska można łatwo sprawdzić, o ile informacje Google są prawdziwe. Mierzy 1,73 m, czyli w porównaniu do innych jurorów VOP jest 12 cm niższy od Barona, ale o 4 cm wyższy niż Tomson.

Andrzej Piaseczny - wiek

Andrzej Piaseczny urodził się 6 stycznia 1971 roku. W 2023 roku obchodził 52. urodziny. 

Andrzej Piaseczny - Facebook

Oficjalne konto Facebook Andrzeja Piasecznego Piaska  to miejsce w którym na bieżąco dowiecie się co u niego słychać!

Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"