Andrzej Piaseczny zapowiada urodzinowe wydawnictwo singlem Przedostatni

2021-04-16 15:37 Adam Bysiek
Andrzej Piaseczny 50/50
Autor: Andrzej Piaseczny / mat. prasowe Andrzej Piaseczny 50/50

Przedostatni to zwiastun nowej płyty Andrzeja Piasecznego. Artysta postanowił sprawić sobie jedyny w swoim rodzaju prezent – poprosił przyjaciół i ulubionych artystów o napisanie dla niego piosenki. I tak powstał niezwykły urodzinowy album „50/50” z utworami skomponowanymi i wyprodukowanymi dla Andrzeja Piasecznego przez mistrzów polskiej sceny. Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska, Tomasz Organek – to z pewnością idealni goście na urodzinowej imprezie.

Patrząc na nazwiska, które pomogły Andrzejowi Piasecznemu stworzyć kolejne w jego karierze, a tym razem przy okazji urodzinowe wydanie, możemy być pewni, że czeka nas wspaniała podróż po meandrach dobrych brzmień. Jesteście ciekawi co sam artysta mówi o nadchodzącym albumie? 

Andrzej Piaseczny opowiada o nowej płycie 50/50

Andrzej Piaseczny opowiada o nowej płycie 50/50 i nie kryje zadowolenia ze zbliżającego się wielkimi krokami wydania. - Piosenka „Przedostatni” pochodzi z mojej płyty pod tytułem „50/50“, która ukaże się już 7 maja. Każdy z dziesięciu utworów znajdujących się na niej został współnapisany i wyprodukowany przez innego zaproszonego Artystę. Nad „Przedostatnim”‚ miałem wielką przyjemność pracować z Foxem – Michałem Królem, ciągle młodym i podobnie utalentowanym producentem, od lat współpracującym z czołówką polskich artystów. Dziękuję Michale za ten wyjątkowo dla mnie przyjemny eksperyment - opowiada o tym czym ma zamiar zaskoczyć w najbliższym czasie swoich fanów Andrzej Piaseczny. 

 

Andrzej Piaseczny w szpitalu. Podłączony do aparatury.
Najnowsze