Andrzej Młynarczyk - Tomek z M jak miłość pokaże swoje inne oblicza

i

Autor: fot. WBF Andrzej Młynarczyk

Andrzej Młynarczyk - Tomek z M jak miłość pokaże swoje inne oblicza

2018-02-01 15:57

Ten gwiazdor sprawdził się nie tylko w roli Tomka z M jak miłość. Na ESKA.pl poznacie więcej faktów o życiu i karierze Andrzeja Młynarczyka.

Andrzej Młynarczyk znalazł się na liście uczestników programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W wokalnym show Polsatu, słynny Tomek z M jak miłość pokaże swoje inne oblicza, wcielając się w różne gwiazdy muzyki. Jako aktorowi z dużym dorobkiem, powinno mu to przyjść z łatwością. Pomocne mogą się okazać także inne jego doświadczenia. A ma ich niemało! Zebraliśmy dla was najważniejsze informacje, o życiu i karierze Andrzeja.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Ruda, Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk i inni. PEŁNA LISTA uczestników

Autor: brak danych

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi znajomo ujawnieni! Poznaliśmy pełną listę uczestników programu w edycji 2018. Wśród nich znani aktorzy i wokaliści - sami sprawdźcie jak imponująca to lista!

Gdzie występował Andrzej Młynarczyk?

Andrzej Młynarczyk przyszedł na świat 8 marca 1980 roku. Co ciekawe, nie od początku planował zostać aktorem. Nim rozpoczął studia w Akademii Teatralnej w Warszwie, przez 4 lata trenował strzelectwo zawodowe! Być może właśnie to doświadczenie sprawia, że Andrzej tak przekonująco wygląda z bronią w ręku. W serialu M jak miłość, grał bowiem policjanta Tomka Chodakowskiego. Warto przypomnieć, że śmierć jego serialowego bohatera, wywołała prawdziwą rozpacz wśród widzów.

Gościnnie udzielał się też w projektach muzycznych. Można go zobaczyć w teledysku do piosenki Dziś jest pełnia.

Poza występami w M jak miłość, Andrzej Młynarczyk ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról telewizyjnych, filmowych i teatralnych, a także... udział w telewizyjnych show! Aktor brał udział w Tańcu z gwiazdami oraz Celebrity splash. Doświadczenie z występami przed jury, na pewno ułatwi mu występy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W programie Polsatu, zobaczymy go już wiosną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE