Andrzej Duda śpiewa z dziećmi! Co wykonał prezydent?

2018-06-14 17:19
Andrzej Duda śpiewa z dziećmi! Co wykonał prezydent?
Autor: Fot. East News/Jacek Dominski/REPORTER Prezydent z małżonką

Para prezydencka zorganizowała piknik dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Nie zabrakło licznych atrakcji. Nawet sam Andrzej Duda zaśpiewał z dziećmi! 

Piknik pod hasłem 'Bezpieczne wakacje' odbył się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Na zabawę zaproszono przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Na imprezie edukacyjnej dzieci poznały podstawowe zasady bezpieczeństwa. Nagrodzono również medalem za 'Ofiarność i Odwagę' Adriana Grodzkiego. Chłopiec w 2017 roku uratował swojego kolegę, pod którym załamał się lód. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Wśród nich było wspólne śpiewanie piosenki! 

Prezydent śpiewa z przedszkolakami

W czasie pikniku dzieci śpiewały piosenkę o numerze alarmowym 112. W pewnym momencie do zabawy włączył się sam prezydent Andrzej Duda i jego żona Agata Kornhauser-Duda. Para śpiewała wspólnie z przedszkolakami prosty tekst: 'Jeden, jeden dwa. Jeden, jeden dwa - numer ratunkowy, każde dziecko zna!'. Prezydent z małżonką powiedzieli również kilka słów o odpowiedzialnym korzystaniu z numeru. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Zuzia Jabłońska i Mamiko grają w 'Jaka to piosenka?' Która z nich wygrała?

Autor: brak danych

  Mamiko to jedna z najpopularniejszych youtuberek w Polsce. Niedawno zaprosiła do swojego programu wyjątkowego gościa. Dziewczynę odwiedziła finalistka pierwszej edycji The Voice Kids - Zuzia Jabłońska. Ponieważ Zuzia jest utalentowaną artystką, dziewczyny zagrały więc w sp

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze