Ana z 50 twarzy Greya uwiodła znanego muzyka - 5 dowodów, że są razem

2017-11-29 15:04
Ana z 50 twarzy Greya uwiodła znanego muzyka - 5 dowodów, że są razem
Autor: fot. EAST NEWS Dakota Johnson

Czy te gwiazdy romansują? Na ESKA.pl podajemy 5 dowodów, że są Ana z 50 twarzy Greya uwiodła znanego muzyka!

Ana z 50 twarzy Greya uwiodła znanego muzyka? Takie przypuszczenia coraz częściej pojawiają się w mediach na całym świecie. Dakota Johnson grająca główną rolę w serii o Greyu miała się podobno związać z... Chrisem Martinem - wokalistą słynnego zespołu Coldplay! Śledząc wszystkie te informacje można znaleźć 5 dowodów, że są razem.

Christian i Ana - 5 najgorętszych pocałunków w sadze 50 Twarzy Greya

Autor: brak danych

Christian i Ana w każdej części 50 Twarzy Greya rozgrzewali widzów pocałunkiem, po którym oglądaliśmy ich w jednoznacznej sytuacji. Obejrzyjcie je - na ESKA.pl

1. byli widziani na romantycznej kolacji

Dakota Johnson i Chris Martin byli jakiś czas temu widziani na romantycznej kolacji w pewnej japońskiej restauracji. Takie miejsce wydaje się oczywistym wyborem na randkę.

2. Dakota Johnson na koncercie Coldplay... w strefie technicznej zespołu

Niedawno do sieci trafiły zdjęcia pokazujące Dakotę Johnson na koncercie Coldplay. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że aktorka znajduje się w strefie dla dźwiękowców! Zwykły fan raczej nie miałby tam wstępu.

3. Para razem w Izraelu

W Izraelu Coldplay mieli swój ostatni przystanek na trasie koncertowej. Paparazzi sfotografowali tam Anę z 50 twarzy Greya i znanego muzyka razem! Fotka wskazuje, że są ze sobą blisko.

4. Gwiazdy okazują sobie czułość

Kolejnym dowodem na to, że Ana z 50 twarzy Greya uwiodła znanego muzyka są świadectwa osób, które widziały Dakotę i Chrisa razem. Ponoć oboje okazuję sobie wiele czułości.

Ed Sheeran o byciu kochankiem Taylor Swift. Czy zdradziła ich tajemnice?

Autor: brak danych

Zmysłowa piosenka Dress sprawiła, że fani zaczęli podejrzewać Eda Sheerana i Taylor Swift o ukrywanie romansu. Czy mieli rację?

5. Zastanawiające milczenie Dakoty i Chrisa

Mimo tylu medialnych doniesień o ich związku Dakota Johnson i Chris Martin milczą w tej sprawie. Takie zachowanie prezentowało już wiele innych gwiazd, które nawiązywały romanse. Jeśli te wszystkie dowody są prawdziwe, to okaże się, że aktorkę i muzyka łączy znacznie więcej niż piosenka The Scientist, której cover znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu Ciemniejsza strona Greya.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze