Ana z 50 twarzy Greya uwiodła znanego muzyka - 5 dowodów, że są razem

2017-11-29 15:04
Ana z 50 twarzy Greya uwiodła znanego muzyka - 5 dowodów, że są razem
Autor: fot. EAST NEWS Dakota Johnson

Czy te gwiazdy romansują? Na ESKA.pl podajemy 5 dowodów, że są Ana z 50 twarzy Greya uwiodła znanego muzyka!

Ana z 50 twarzy Greya uwiodła znanego muzyka? Takie przypuszczenia coraz częściej pojawiają się w mediach na całym świecie. Dakota Johnson grająca główną rolę w serii o Greyu miała się podobno związać z... Chrisem Martinem - wokalistą słynnego zespołu Coldplay! Śledząc wszystkie te informacje można znaleźć 5 dowodów, że są razem.

Christian i Ana - 5 najgorętszych pocałunków w sadze 50 Twarzy Greya

Autor: brak danych

Christian i Ana w każdej części 50 Twarzy Greya rozgrzewali widzów pocałunkiem, po którym oglądaliśmy ich w jednoznacznej sytuacji. Obejrzyjcie je - na ESKA.pl

1. byli widziani na romantycznej kolacji

Dakota Johnson i Chris Martin byli jakiś czas temu widziani na romantycznej kolacji w pewnej japońskiej restauracji. Takie miejsce wydaje się oczywistym wyborem na randkę.

2. Dakota Johnson na koncercie Coldplay... w strefie technicznej zespołu

Niedawno do sieci trafiły zdjęcia pokazujące Dakotę Johnson na koncercie Coldplay. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że aktorka znajduje się w strefie dla dźwiękowców! Zwykły fan raczej nie miałby tam wstępu.

3. Para razem w Izraelu

W Izraelu Coldplay mieli swój ostatni przystanek na trasie koncertowej. Paparazzi sfotografowali tam Anę z 50 twarzy Greya i znanego muzyka razem! Fotka wskazuje, że są ze sobą blisko.

4. Gwiazdy okazują sobie czułość

Kolejnym dowodem na to, że Ana z 50 twarzy Greya uwiodła znanego muzyka są świadectwa osób, które widziały Dakotę i Chrisa razem. Ponoć oboje okazuję sobie wiele czułości.

Ed Sheeran o byciu kochankiem Taylor Swift. Czy zdradziła ich tajemnice?

Autor: brak danych

Zmysłowa piosenka Dress sprawiła, że fani zaczęli podejrzewać Eda Sheerana i Taylor Swift o ukrywanie romansu. Czy mieli rację?

5. Zastanawiające milczenie Dakoty i Chrisa

Mimo tylu medialnych doniesień o ich związku Dakota Johnson i Chris Martin milczą w tej sprawie. Takie zachowanie prezentowało już wiele innych gwiazd, które nawiązywały romanse. Jeśli te wszystkie dowody są prawdziwe, to okaże się, że aktorkę i muzyka łączy znacznie więcej niż piosenka The Scientist, której cover znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu Ciemniejsza strona Greya.

Najnowsze