Amy Macdonald w Polsce 2017: daty i miejsca 2 koncertów

2016-11-29 17:24

Amy Macdonald wraca do Polski w 2017 roku! Piosenkarka przyjedzie naszego kraju zagrać 2 koncerty w ramach promocji nowej płyty pt. Under Stars. Daty, miejsca oraz informacje na temat biletów sprawdzisz już teraz - na Eska.pl.

Amy Macdonald w Polsce 2017: daty i miejsca 2 koncertów
Autor: fot. Bulls Amy Macdonald w Polsce 2017: daty i miejsca 2 koncertów

Amy Macdonald w Polsce 2017: po pięciu latach przerwy artystka powraca z nową płytą o nazwie Under Stars. W ramach promocji albumu Amy ogłasza trasę koncertową, na której nie zabrakło Polski. Płyta Under Stars ukaże się 17 lutego przyszłego roku. Szkocka wokalistka sama przyznaje, że praca nad materiałem zajęła rekordowo dużo czasu, ale te dwa i pół roku prac pozwalają jej czuć się wyjątkowo dumną z czwartej płyty.

Koncerty 2017: Amy Macdonald w Polsce

Premiera Under Stars stała się okazją do ogłoszenia światowej trasy koncertowej, którą rozpocznie się w Europie. Koncerty w Polsce będą doskonałą okazją, by posłuchać zarówno najnowszych utworów, jak i największych przebojów artystki na żywo. Amy wystąpi 23 marca 2017 w klubie Palladium w  Warszawie oraz 24 marca 2017 w Hali nr 2 MTP w Poznaniu. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 2 grudnia 2016 na stronie www.go-ahead.pl.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze