Amerykański Idol: sezon 12 już w TV! Jak w roli jurorek radzą sobie Nicki Minaj i Mariah Carey? [VIDEO]

2013-01-18 18:33

Za nami pierwsze odcinki American Idol 2013. Dwunasty sezon talent-show z Nicki Minaj i Mariah Carey w roli jurorek wystartował 16 stycznia 2013 roku. Widzowie w Stanach obejrzeli nagrania z przesłuchań w New Jersey i Chicago. Na Eska.pl pierwsze fragmenty programu!

12 edycja amerykańskiego Idola to kolejna odsłona talent-show, które w 2013 roku zamierza podbić serca widzów z USA. Za nami emisja pierwszych odcinków programu z Nicki Minaj i Mariah Carey w roli jurorek. Amerykanie 16 i 17 stycznia 2013 roku mieli szansę obejrzeć nagrania z castingów w New Jersey i Chicago. Kto został okrzyknięty gwiazdą programu?

Tytułem tym może pochwalić się jak na razie Nicki. Autorka hitów Pound The Alarm i Starships śmiało wyrażała swoje opinie na temat śpiewających uczestników. Długie i pełne emocji wypowiedzi amerykańskiej raperki zgodnie z pojawiającymi się w mediach komentarzami przyćmiły Mariah Carey.

Jednym z najciekawszych momentów przesłuchań był wykon 17letniej Sarahy Restuccio, która zaprezentowała się w klimatach country, po czym zaskoczyła wszystkich swoją wersją Super Bass - Nicki Minaj. Co na to autorka piosenki? To właśnie ona przekonała innych do talentu młodej wokalistki!


Zobacz na Eska.pl pierwsze fragmenty American Idol 2013!JB