American Horror Story: Hotel pierwszy trailer z udziałem Lady Gagi

2015-09-11 16:30
American Horror Story - Hotel. Trailer
Autor: print screen YouTube Trailer American Horror Story

Pierwszy trailer American Horror Story: Hotel już jest! W zwiastunie nowego sezonu sławnego serialu pojawia się Lady Gaga. Wokalistka zagra jedną z głównych ról. Jaką? Sprawdźcie na ESKA.pl 

American Horror Story: Hotel - pierwszy oficjalny trailer nowego sezonu trafił do sieci. Trzeba przyznać, że nowa seria popularnego serialu zapowiada się naprawdę... dziwacznie! Dzieci z pomalowanymi na biało twarzami, łysa kobieta ciągnąca wózek z manekinami, ciało zaszyte w sienniku, kobieta prowadząca mężczyznę na smyczy - to tylko część obrazów wyłapanych z szybkich ujęć promujących nowy sezon serialu. W zwiastunie do American Horror Story: Hotel nie mogło zabraknąć Lady Gagi. Niestety wokalistkę w trailerze widać tylko przez kilka sekund. 

Lady Gaga w American Horror Story: Hotel

Każdy sezon American Horror Story to odrębna fabuła, inni bohaterowie, czas i miejsce. Dla wszystkich serii wspólne jest to, że gościnnie występują w nich gwiazdy. Tym razem znaną z show-biznesu gwiazdą sezonu jest autorka hitu Poker Face. Kogo zagra Lady Gaga w serialu American Horror Story: Hotel? Wokalistka wcieliła się w postać właścicielki tytułowego hotelu. Elizabeth to ekscentryczna bogaczka, która fascynuje się modą. Jest to postać, która skrywa pewną tajemnicę. Jaką? O tym przekonamy się już niedługo! 

American Horror Story: Hotel - premiera nowego sezonu

Pierwszy odcinek 5 sezonu American Horror Story: Hotel zostanie wyemitowany już 7 października 2015 roku na kanale FX w Stanach Zjednoczonych. Przypomnijmy, że najnowszą odsłonę serii zainspirowało - jak zdradzają twórcy Ryan Murhpy i Brad Falchuk - wideo, które mniej więcej dwa lata temu obiegło sieć. Na filmiku z kamer zainstalowanych w jednym z hoteli w Los Angeles pojawia się dziewczynka, której nikt nigdy później nie widział.

 

deri

Najnowsze