Amelia Andryszczyk zdradza nam swoje plany i mocno rozpoczyna rok!

2022-01-28 11:03
Nowości Muzyczne 2022: Amelia Andryszczyk rozpoczyna rok od piosenki ZW (zaraz wracam)
Autor: Magic Records Poland Nowości Muzyczne 2022: Amelia Andryszczyk rozpoczyna rok od piosenki ZW (zaraz wracam)

Utwory Amelii Andryszczyk poza swoim świetnym brzmieniem, zawierają przesłania, które idealnie wpisują się w naszą codzienność. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej propozycji - ZW (zaraz wracam), która powstała we współpracy z wokalistą i producentem sedguyem oraz songwriterką OS.SO.

Nowości Muzyczne 2022: Amelia Andryszczyk nie przestaje oczarowywać fanów i nieustannie daje im dobrze brzmiące utwory. 28 stycznia pojawił się jej pierwszy w tym roku utwór. Mowa o piosence ZW (zaraz wracam), o której sama mówi: - Często czujemy się przytłoczeni i przebodźcowani różnymi sprawami i potrzebujemy wytchnienia. Ja w takich momentach znikam sobie na trochę i ładuję baterie, by powrócić ze zdwojoną siłą. Przekonuje, że warto wtedy zatrzymać się na chwilę, pobyć samemu ze swoimi myślami i zebrać energię, potrzebną do stawienia czoła wszystkim wyzwaniom, jakie niesie ze sobą kolejny dzień.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!

Amelia Andryszczyk - piosenka ZW (zaraz wracam)

Do utworu powstał prosty, lecz niezwykle nastrojowy teledysk, który niewątpliwie podbija charakter oraz klimat ZW (zaraz wracam). Za reżyserię oraz realizację odpowiada grupa THEDREAMS STUDIO, z którą Amelia współpracuje od początku swojej muzycznej kariery.

Amelia opowiedziała nam o tym, jaki będzie dla niej 2022 rok:

2022 to będzie dla mnie rokiem przełomowy, pełnym wyzwań, nowych doświadczeń i mam na myśli tutaj nie tylko muzyczne kwestie, ale także to, co będzie dziać się w moim życiu prywatnym - matura, prawdopodobnie przeprowadzka do stolicy, rozpoczęcie studiów. Wracając jednak do muzyki - czeka mnie dużo pracy, a moich odbiorców wiele zaskoczeń, związanych z odświeżeniem wizerunku, nowymi numerami w stylach, jakich jeszcze u mnie nie było, a także mam nadzieję i z całego serca liczę na koncerty i spotkania z słuchaczami! Hmm, może uda się jakaś współpraca muzyczna. Podsumowując - będzie się działo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze