Amber van Day zaskoczyła fanów! W nowej piosence porzuciła klubowe brzmienia

i

Autor: Jack Alexander / Universal Music Poland Amber van Day zaskoczyła fanów! W nowej piosence porzuciła klubowe brzmienia

NOWOŚĆ

Amber van Day zaskoczyła fanów! W nowej piosence porzuciła klubowe brzmienia

2023-09-28 12:17

Wschodząca gwiazda popu, Amber Van Day, powraca z nowym singlem "Freak Show". To zupełnie inne brzmienie, inny styl niż ten, do którego przyzwyczaiła nas ta wokalistka. Przekonajcie się o tym na własne uszy już teraz.

Nowości Muzyczne 2023 - Ponad 250 mln streamów, 1,2 mln stałych słuchaczy w serwisie internetowym z muzyką i piosenka „Kids in the Corner” z przebojowego serialu Netflixa „Przeznaczenie: Saga Winx” na koncie – Amber Van Day jest dziś jednym z najciekawszych głosów pokolenia. Pisała teksty m.in. dla Avy Max, Charli XCX czy Jonasa Blue, współpracowała z Alexandrem Oscarem („Get 2 Love”) oraz stworzyła alt-popowy przebój „Damage x2”.

Nowości Muzyczne 2023 - LISTA: ZAGRANICZNE, POLSKIE, HITY, GORĄCE PREMIERY

Gamuel Sori pozwala się rozmarzyć! Jego chillująca propozycja tylko u nas!

"Freak Show" to moja odpowiedź na ludzi, którzy prowokują mnie, gdy jestem najbardziej wrażliwa – wyjaśnia Amber. – Zdarzało mi się spotykać nieznajomych, przyjaciół i ukochanych, którzy mówili mi: „och, jesteś taka niezręczna” albo „właściwie jesteś naprawdę dziwna”, jakby był to jakiś dwuznaczny komplement. Czasem najbardziej niepewni siebie ludzie potrafią zwrócić komuś uwagę, gdy inni potykają się o ich słowa lub gdy czują się nieswojo, przeżywając wewnętrzne społeczne załamanie. "Freak Show" jest więc odpowiedzią na ludzi, którzy wykorzystują trudne momenty bezbronności. „It’s not a me problem, it’s a you problem”.

Amber Van Day czerpie inspirację z osobistych doświadczeń, anegdot i obserwacji. Nie stroni też od niewygodnych tematów. Wszechstronnie utalentowana artystka nieustannie bawi się gatunkami i własnym brzmieniem. Zdarza się, że idzie w kierunku alt-popu, wybiera rocka z elementami punka lub miesza wszystko w trakcie tworzenia piosenki.