Ed Sheeran & Justin Bieber, Alvaro Soler, Sarsa i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-05-10 16:14
Ed Sheeran & Justin Bieber, Alvaro Soler, Sarsa i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli Ed Sheeran & Justin Bieber, Alvaro Soler, Sarsa i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

10 maja 2019, to dzień, na który najbardziej czekali fani Eda Sheerana i Justina Biebera. Przyjaciele nawiązali ponownie współprace, a jej efektem jest bujający utwór I Don't Care! Temperaturę z pewnością podniesie również nowy kawałek Alvaro Solera! Wielbiony przez kobiety na całym świecie, hiszpański wokalista, wydał właśnie drugi singiel zapowiadający reedycję drugiego albumu. Piosenka La Libertad wybrzmi premierowo w ramach New Music Friday w Radiu ESKA! Co jeszcze? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

New Music Friday w Radiu ESKA 10 maja 2019 to idealna opcja, by nadrobić muzyczne zaległości i przekonać się, co już wkrótce stanie się wielkim hitem. Zdecydowanie jednym z hitów lata, a być może nawet i roku, będzie nowa piosenka Eda Sheerana i Justina Biebera. I Don't Care, bo tak nazywa się efekt współpracy dwóch wielkich gwiazd światowej sceny, pojawi się prawdopodobnie w ścieżce dźwiękowej animacji Angry Birds 2. 

Zobacz: Polsat SuperHit Festiwal 2019 - wielka nowość na imprezie w Sopocie!

Nowe hity 2019 - premiery 10 maja

I Don't Care od Eda Sheerana i Justina Biebera to tylko jedna z premier w New Music Friday w Radiu ESKA! Na naszej antenie wybrzmi też gorący utwór La Libertad od Alvaro Solera. Hiszpański wokalista swoim najnowszym singlem promuje reedycję albumu Mar De Colores. Na rozszerzonej wersji płyty, poza utworami z podstawowej edycji, znajdą się trzy nowe utwory: niezwykle osobisty: Taro, taneczny Loca i wspomniana wcześniej premiera w NMF w Esce, La Libertad.

W gronie nowości muzycznych na naszej antenie nie może zabraknąć również Sarsy i jej piosenki Tęskno mi. Pojawi się także zwyciężczyni Eurowizji 2018 - Netta! Izraelska wokalistka powraca na rynek muzyczny po sukcesie hitu Bassa Sababa, który oficjalnie zremiksował Gromee. 10 maja 2019 pojawił się także drugi pośmiertny singiel Aviciiego. W utworze zapowiadający pośmiertny album Tim, gościnnie pojawiają się: Vargas & Lagola oraz Agnes, znana z hitu Release Me.

Nowe hity 2019 - premiery 10 maja:

  • Alvaro Soler - La Libertad: to pełen pozytywnych wibracji utwór, który ustawia kurs na lepszy świat. Chwytliwa melodia, taneczna perkusja oraz charakterystyczny refren „Ay Ay Ay” sprawia, że po usłyszeniu najnowszego singla Alvaro Solera wszyscy z miejsca zechcą ruszyać na parkiet. Artysta w tekście namawia, by właśnie za pomocą tańca zwalczać smutki i „ruszyć razem z wiatrem w kierunku wolności”.
  • Ed Sheeran & Justin Bieber - I Don't Care: Za produkcję singla dpowiadają: Max Martin, Shellback i FRED.
  • Sarsa - Tęskno mi: to trzeci singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Sarsy pt. „Zakryj” (premiera 24.05.2019). Już teraz krążek jest jednym z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 roku!
  • Netta - Nana Banana
  • James Arthur - Falling Like the Stars
  • Madonna & Swae Lee - Crave
  • Avicii feat. Agnes, Vargas & Lagola - Tough Love
  • Sophie Francis - On My Way
  • Artur Sikorski - 18
Najnowsze