Alvaro Soler wrócił z piosenką Magia i przesyła Wam specjalną wiadomość [TYLKO U NAS]

Alvaro Soler wrócił z piosenką Magia i przesyła Wam specjalną wiadomość [TYLKO U NAS]
Autor: Alvaro Soler / Universal Music Poland Alvaro Soler wrócił z piosenką Magia i przesyła Wam specjalną wiadomość [TYLKO U NAS]

Alvaro Soler powrócił, wydał nowy utwór i zapowiedział wydanie trzeciej studyjnej płyty, co ucieszyło setki tysięcy fanów. Artysta po rocznej nieobecności na muzycznym rynku nie zapomniał o polskich fanach. Za naszym pośrednictwem przesłał Wam specjalną wiadomość!

Alvaro Soler - piosenka Magia to jedna z najgorętszych premier 2021 roku. Utwór momentalnie znalazł się na wielu playlistach, a sekcja komentarzy pod teledyskiem została przejęta przez polskich fanów. 2021 dla wielu jest trudnym rokiem pod względem koncertów, ale Alvaro Soler wyczekuje powrotu spotkań z fanami na żywo oraz nowych sposobów na docieranie do słuchaczy z muzyką. Artysta wciąż uważa, że życie należy celebrować, najlepiej muzyką przynoszącą nadzieję. A propos nadziei, słuchając utworu Magia można uwierzyć, że następne miesiące przyniosą wyczekiwane ukojenie.

Hiszpański wokalista po roku przerwy i nieobecności na muzycznym rynku pamięta o polskich fanach i czytelnikach ESKA.pl. Artysta zrobił niespodziankę i nagrał dla Was specjalne wideo. Zobaczcie sami już teraz:

Alvaro Soler z nową piosenką i specjalną wiadomością dla czytelników ESKA.pl!

Alvaro Soler - piosenka Magia

Pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Alvaro Solera, Magia, został zainspirowany licznymi prośbami fanów: - W ostatnie wakacje dostawałem mnóstwo wiadomości: Alvaro, ten rok jest taki trudny, może coś wydasz?. Moi słuchacze przypomnieli mi, dlaczego w ogóle zabrałem się za tworzenie muzyki. To było wspaniałe doświadczenie, móc pisać dla moich fanów i przy okazji tańczyć w całym procesie. Jeśli tak zachowujesz się pod wpływem piosenki to wiesz, że jest w porządku.

Dlatego Magia z miejsca została wybrana jako pierwszy singiel zapowiadający nowy album. Premiera krążka została zaplanowana na lato 2021, a tytuł płyty, taki sam jak utworu. Jak tłumaczy Soler: - Uświadomiłem sobie, jak często używam słowa Magia. Opisuję nim wspaniałe rzeczy, które trudno ująć słowami. Nie zawsze potrzebujemy zresztą wielu określeń, nie wszystko musi mieć powód, czasami po prostu dajemy się porwać małym rzeczom.

Alvaro Soler - kariera, piosenki, biografia

Sukces, jaki Alvaro Soler odnotował pomiędzy 2015 a 2019 rokiem, z całą pewnością może zostać okrzyknięty sensacyjnym. Tuż po skończeniu studiów, hiszpańsko-niemiecki artysta trafił na szczyty list przebojów w Europie i Ameryce Południowej oraz na światowe sceny. W ciągu zaledwie 4 lat, ten 30-letni dziś muzyk, który mieszkał 7 lat w Tokio i mówi w sześciu językach, zdobył ponad 80 odznaczeń złotej i platynowej płyty, sprzedał na całym świecie 2 mln egzemplarzy albumów, zgromadził ponad 2,5 miliarda streamów audio i ponad 1,5 miliarda streamów wideo. Alvaro Soler dzielił scenę z Jennifer Lopez w Las Vegas i Miami, pełnił rolę trenera we włoskiej edycji X Factor, a także był gwiazdą hitu niemieckiej telewizji Sing meinen Song - das Tauschkonzert.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Na tak olbrzymi sukces złożyło się mnóstwo pracy, nie dziwi więc, że w 2020 roku Alvaro postanowił wziąć krótki urlop. Rok bez ciągłego podróżowania, dwanaście miesięcy na wyciszenie, 365 dni na komponowanie nowych utworów. Jak wspomina artysta: - Przyznaję, że byłem trochę zmęczony. To była najpiękniejsza podróż mojego życia i czułem niesamowitą wdzięczność, ale z drugiej strony było to nieco słodko-gorzkie uczucie, bo praktycznie nie miałem życia prywatnego. Chciałem spędzić trochę czasu, zdobywając inne doświadczenia. Oczywiście miałem też zaplanowane projekty służbowe i trochę koncertów, ale wtedy, jak doskonale wiemy, wszystko potoczyło się inaczej. Pandemia sprawiła, że mój urlop nabrał przymusowego charakteru. Wystarczyły dwa miesiące, bym zatęsknił za całym zamieszaniem życia w ciągłej trasie…

Alvaro Soler ma na koncie takie hity jak El Mismo Sol czy La Cintura oraz dwa albumy studyjne: Eterno Agosto z 2015 i Mar de Colores z 2018. Artysta jest muzykiem z niepohamowanym apetytem na życie: - Życie jest krótkie. I powinno przynosić radość. Izolacja zmusiła nas do ponownego odkrycia samych siebie i skupieniu się na magii w najmniejszych aspektach naszej egzystencji. Na przykład, by bardziej doceniać rodziców czy oglądanie zachodu słońca z kafejki na rogu. Pomijając wszelkie zmartwienia, poczułem w tym dziwnym czasie niesamowitą solidarność wśród zupełnie obcych ludzi. Dlatego też pandemia sprawiła, że jeszcze bardziej zapragnąłem zaprezentować światu premierowy materiał. Muzyka daje nadzieję i pomaga zachować wiarę w lepsze jutro.

Najnowsze