Alvaro Soler trenerem w The Voice Kids. Wokalista pochwalił się radosną informacją

Alvaro Soler
Autor: Krzysztof Radzki/East News

Alvaro Soler to artysta, którego w Polsce chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego piosenki, takie jak Sofia, Libre czy La Cintura uzyskały status hitów i cieszyły się wielką popularnością na całym świecie, w tym również w naszym kraju. Teraz wokalistka sprawdzi się w innej roli. Alvaro Soler został bowiem wybrany na jednego z trenerów w show The Voice Kids. Więcej na ESKA.pl.

Alvaro Soler w The Voice Kids - znany hiszpański wokalista pochwalił się tym ekscytującym newsem w swoich mediach społecznościowych. Programy typu The Voice Kids cieszą się wielką popularnością na całym świecie, a na otrzymanie propozycji zostania jurorem czeka wielu artystów muzycznych. Temu piosenkarzowi się to udało! Nic dziwnego - w końcu Alvaro Soler to jedna z największych gwiazd muzycznych ostatnich kilku lat. Hity takie jak Sofia, La Cintura czy Libre, w którym zaśpiewała polska wokalistka Monika Lewczuk, odnosiły sukcesy w wielu europejskich krajach. O hitowości kawałków świadczą między innymi odsłony zgromadzone pod nakręconymi do nich wideoklipami.

Niestety, Alvaro Solera nie zobaczymy w polskiej edycji cieszącego się uznaniem telewidzów show. W czwartej edycji The Voice Kids występy uczestników ponownie będą oceniać Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Wokalistę znanego z hitów Sofia i Libre będzie można oglądać w niemieckiej edycji programu.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Alvaro Soler w The Voice Kids

Popularny gwiazdor muzyki pop mieszka obecnie w Berlinie. To właśnie tam kręcone są odcinki nowej edycji The Voice Kids. Za pośrednictwem Instagrama Alvaro Soler pochwalił się nowym wyzwaniem artystycznym.

- Wreszcie mogę to powiedzieć! Super jest zobaczyć własne imię na czerwonym fotelu #teamalvaro - napisał.

Najnowsze