Alvaro Soler, Gigi D'Agostino, Michele Morrone i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Alvaro Soler, Gigi D'Agostino, Michele Morrone i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: Single Cover / Alvaro Soler, Gigi D'Agostino, Michele Morrone i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

5 marca 2021 to dzień, na który czekało wiele osób. Nie dość, że zaczyna się weekend, to na dodatek pojawiło się kilkanaście ciekawych premier. Te najlepsze wybraliśmy specjalnie dla Was. Sprawdźcie je już teraz.

Spis treści

 1. Nowości muzyczne 2021 - nowe piosenki w Radiu ESKA
 2. New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 5.03.2021

5 marca 2021 to wyjątkowy dzień pod względem nowości muzycznych, o czym przekonacie się słuchając New Music Friday w Radiu ESKA. Do grona wiosennych propozycji dołączą nowe piosenki 2021, pod którymi podpisują się czołowe gwiazdy. Na początek dnia podrzuciliśmy wam nowość muzyczną od Alvaro Solera. Autor hitu La Cintura, Sofia, Libre czy Animals powrócił, by znów przywołać uśmiech na twarzach słuchaczy. Po rocznej przerwie wydał utwór zatytułowany Magia. Nieco krótszą przerwę wydawniczą miał Gigi D'Agostino. Legendarny, włoski producent, który w ostatnim czasie przypomniał się słuchaczom odnosząc sukcesy z LA Vision i hitem Hollywood, powrócił z równie kołyszącym kawałkiem. Włoski DJ tym razem nawiązał współpracę z duetem Vize, a efektem ich współpracy jest numer Never Be Lonely. Zakochacie się już po pierwszej zwrotce!

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!

Nowości muzyczne 2021 - nowe piosenki w Radiu ESKA

Alvaro Soler z utworem Magia, ale także Gigi D'Agostino z kołyszącym, ale przepełnionym nadzieją kawałkiem Never Be Lonely. To dwie z kilku premier, które przygotowaliśmy dla Was w Radiu ESKA. Zwracamy Waszą uwagę również na świeży kawałek, za który podpisuje się Adam Levine z zespołem Maroon 5. Trzykrotni laureaci Grammy do utworu Beautiful Mistakes zaprosili Megan Thee Stallion. 5 marca 2021 to również dzień premiery nowej piosenki Michele Morrone. Aktor znany z filmu 365 dni po sukcesie z hitem Feel It i Hard For Me nie spoczywa na laurach. Teraz wydał równie romantyczny, co poprzednie single, utwór zatytułowany Beautiful.

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 5.03.2021

 • Alvaro Soler - Magia
 • Maroon 5 - Beautiful Mistakes feat. Megan Thee Stallion
 • Gigi D'Agostino, VIZE, EMOTIK - Never Be Lonely
 • Michele Morrone - Beautiful
 • James Arthur - Medicine
 • DJ Snake, Selena Gomez - Selfish Love
 • Rosalie. - Kiedy Powiem Sobie Dość
 • Justin Bieber - Hold On
 • Dean Lewis - Falling Up
 • Nea feat. Sandro Cavazza - Dont Deserve This

Już teraz w Bitwie Hitów możecie zdecydować, która premiera rozgrzała Was najbardziej!

Najnowsze