Alok i Jess Glynne mają hymn wakacji 2024! Summer's Back to nowa wersja wielkiego hitu!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Alok i Jess Glynne mają hymn wakacji 2024! "Summer's Back" to nowa wersja wielkiego hitu!

PREMIERA

Alok i Jess Glynne mają hymn wakacji 2024! "Summer's Back" to nowa wersja wielkiego hitu!

2024-06-24 14:33

ALOK, brazylijski DJ i producent, znany ze współpracy z takimi artystami jak James Arthur, John Legend, Tove Lo, Ellie Goulding, The Chainsmokers, Ava Max i Bebe Rexha, powrócił z nowym tanecznym hymnem "Summer’s Back"! Tym razem połączył siły z brytyjską laureatką GRAMMY, wokalistką i autorką tekstów, Jess Glynne. Singiel zwiastuje radosny i skoczny vibe nadchodzących wakacji i jako niekwestionowany hymn lata porwie tłumy do tańca!

Spis treści

  1. Alok i Jess Glynne - piosenka Summer's Back

Hity lata 2024: "Summer’s Back" pojawia się w samą porę, aby uchwycić gorące letnie klimaty! Łącząc energię z lat 2000 ze współczesną produkcją pop, owocuje elektryzującym tanecznym singlem. Piosenka cechuje się charakterystycznymi, rezonującymi wokalami na tle rytmicznego bitu i basu. Każde wejście refrenu dodaje dźwiękom kolorów, gdy klawisze podkreślają potężne wokale Jess Glynne, tworząc letnią fuzję z ponadczasowym tanecznym singlem duetu Moloko "Sing It Back" z 1999 roku. Z chwytliwymi tekstami jak „Summer’s back, it goes so fast, we’ll make it last, when it’s you and me” słuchacze zostają zabrani w euforyczną podróż.

Kygo zabiera w tropikalną podróż przez miłość, nadzieję, po stratę. Nowa płyta warta uwagi!

Tak działają Hity na Czasie! Nowa kampania Radia ESKA

Alok i Jess Glynne - piosenka Summer's Back

Zawsze kochałem tę piosenkę i jej radosną, skoczną melodię, jest klasyczna i ponadczasowa, i czuję się zaszczycony, mogąc ją odtworzyć dla nowego pokolenia fanów muzyki. Praca z Jess była niesamowita, jej wokale brzmią niesamowicie i nie mogę się doczekać reakcji, jakie ta piosenka wywoła tego lata, gdy będę ją grał na festiwalach. Mam nadzieję, że przyniesie dużo radości wszystkim i że będą tańczyć i tworzyć wiele nowych wspomnień z lata, powiedział ALOK.

Gromee przyspiesza na wakacje 2024! "The Way It Goes" klubowym hitem lata?

Mówiąc o swojej współpracy z ALOK-iem, Jess wspomina nostalgię, którą czuła pracując nad singlem, porównując ją do swojego hitu „Hold My Hand”: Cieszy mnie ogromnie, gdy ludzie mówią, że 'Hold My Hand' przypomina im lato. Nie ma lepszego uczucia niż mieć piosenkę, która przywołuje wspomnienia dobrych czasów. Oto kolejna, którą mam nadzieję, że ludzie będą cieszyć się tego lata! Dziękuję, ALOK, za to, że mogłam być częścią tego utworu, opowiedziała natomiast Jess Glynne

„Summer’s Back” jest świadectwem mistrzowskiej sztuki ALOK-a, pełnej rytmu i energii oraz wspaniałego wokalu Jess Glynne.