ALMA - kim jest gwiazda #EMA2017?

2017-05-19 15:27
ALMA - kim jest gwiazda #EMA2017?
Autor: fot. YouTube/FelixJaehnVEVO screen z teledysku na YouTube Felix Jaehn - Bonfire ft. ALMA

Alma wystąpi na ESKA Music Awards 2017! Kim jest? Jakie hity nagrała? Do kogo jest porównywana? Przekonajcie się i sprawdźcie na ESKA.pl!

Kim jest Alma? Gwiazda ESKA Music Awards 2017 ma na koncie utwory, które docenili słuchacze z całej Europy! Artystka dała się nam poznać za sprawą współpracy z Felixem Jaehnem przy hicie Bonfire! Wspólnie z niemieckim producentem dotarła na najwyższe miejsca list przebojów. Już 17 czerwca wokalistka wystąpi na scenie w Szczecinie podczas 16. edycji gali #EMA2017!

ESKA Music Awards 2017 - KTO WYSTĄPI? Pierwsze ogłoszenia!

Autor: brak danych

ESKA Music Awards 2017 - kto wystąpi na gali w Szczecinie? EMA 2017 Line-up, a dokładnie pierwsze nazwiska podrzucamy Wam na ESKA.pl!

ALMA - kim jest gwiazda EMA2017?

ALMA, a tak naprawdę Alma-Sofia Miettinnen, mając 17 lat brała udział w fińskiej edycji programu Idol, gdzie śpiewała hity: Price Tag (Jessie J), Welcome To My Life (Sunrise Avenue) czy In the Shadows (The Rasmus). Obecnie 21-letnia wokalistka z Finlandii jest porównywana do Sii, Adele, Beth Ditto czy Amy Winehouse! Wszystko za sprawą niesamowitego głosu oraz niespotykanego wyglądu. Artystka dała się poznać szerszej części publicznosci za sprawą hitu Bonfire, w którym pojawiła się gościnnie. ALMA spotkała się ze słowami uznania od najlepszych, zaczynając od Annie Mac i MistaJam kończąc na samym Eltonie Johnie.

Internauci docenili jej utwór pt. Karma. Łącznie na wszystkich kanałach na YouTube ma ponad 10 milionów wyświetleń. Artystka ma na koncie EP-kę pt. Dye My Hair, a tytułowy utwór znalazł się na pierwsze miejsce fińskiej listy Spotify i znalazł się w niemieckiej liście singlowej. Aktualnie artystka w stacjach radiowych promuje utwór pt. Chasing Highs, który być może jest zapowiedzią jest debiutanckiego albumu.

 

Najnowsze