All Together Now: Beata Noszyńska w hicie Szklanka wody. Beata Kozidrak oczarowana?

2019-03-06 15:35 k.w.
Śpiewajmy razem. All Together Now
Autor: materiał prasowy

Już w środę 6 marca powraca program Śpiewajmy razem. All Together Now. Tym razem w roli przewodniczącego jury zobaczymy Beatę Kozidrak. Wokalistka Bajm zastąpiła Ewę Farną. Już w pierwszym odcinku nowej edycji usłyszymy Beatę Noszyńską, która wykona wilki hit Beaty Kozidrak. Czy piosenkarce spodoba się Szklanka wody w wykonaniu uczestniczki programu?

Śpiewajmy razem. All Together Now - uczestniczka zaśpiewa hit jurorki! W pierwszym odcinku jedna z uczestniczek – Beata Noszyńska – zaprezentuje utwór z repertuaru zespołu Bajm: Szklanka wody. Czy jej wykonanie spodoba się kapitanowi jury – Beacie Kozidrak i zespołowi Bajm, który również zasiada na jurorskiej ścianie? Już teraz zobaczcie fragment tego występu na ESKA.pl!

Przeczytaj także: Orange Warsaw Festival 2019 - LINE-UP. Kto wystąpi na OWF?

Zobacz: Eurowizja 2019 - piosenka Tulii. Kiedy poznamy tytuł?

Beata Noszyńska w All Together Now

Beata Noszyńska śpiewa od dziecka. Kiedy miała 4 lata nagrała kilka piosenek dla stacji radiowej. Zawsze wiedziała, że chce występować na scenie. W pewnym momencie miała już dość pracy w korporacji i postanowiła zrobić coś przyjemnego. Zaczęła śpiewać w zespole eventowym. Śpiewała funky. Występowała na wielu festiwalach muzycznych. Po narodzinach syna skupiła się na jego wychowaniu:

Narodziny mojego syna kompletnie przewartościowały moje życie. Nie zdawałam sobie sprawy z uczucia jakim można darzyć swoje dziecko.

Teraz chce wrócić do śpiewania. Program jest dla niej wielką przygodą, bo po trzech latach dopiero po raz pierwszy staje przed dużą publicznością. Poniżej możecie przedpremierowo zobaczyć występ Beaty:

Najnowsze