ALICJA w ESKA Live. Tego koncertu nie możecie przegapić!

2021-11-09 12:30

Gotowi na świeżą dawkę muzyki na żywo w ESKA Live? Jeśli tak, to doskonale się składa, bo przychodzimy do was z koncertem kolejnej gwiazdy naszego cyklu, a jest nią sama Alicja Szemplińska. Sprawdźcie już teraz, czego możecie spodziewać się po laureatce tytułu najlepszego głosu w Polsce. Będzie się działo!

Alicja w ESKA Live to coś, czego nie mogą przegapić fani tej niezwykle utalentowanej wokalistki. Młoda artystka, która niedawno wydała swój najnowszy singiel 'Ej, Stop!', to kolejna gwiazda naszej koncertowej serii. I tym razem powinniście być przygotowani na konkretną dawkę dobrej energii oraz przede wszystkim świetnej muzyki na żywo! W końcu Alicja Szemplińska to talent, jakich mało, o czym świadczy jej zwycięstwo w dziesiątej, jubileuszowej edycji programu The Voice of Poland. Jeśli tak samo jak my nie możecie się doczekać się premiery wyjątkowego show wokalistki w ramach ESKA Live, mamy dla was krótki przedsmak tego, co zadziało się w ESKOWYM studiu. Poniżej znajdziecie zajawkę koncertu Alicji oraz wszystkie najważniejsze informacje go dotyczące.

Sonda
Lubisz muzykę Alicji?
ALICJA w ESKA Live. Tego koncertu nie możecie przegapić!

Alicja w ESKA Live - kiedy premiera?

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani Alicji, którzy po obejrzeniu koncertów Smolastego, Darii czy Dawida Kwiatkowskiego w ramach ESKA Live po cichu liczyli na udział Alicji Szemplińskiej. Jak widać, spełniamy marzenia! Premiera koncertu zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland będzie miała miejsce w piątek, 12 listopada, o godzinie 12:00. Gdzie? Oczywiście na ESKA.pl. Łapcie pierwszy przedsmak tego, co was czeka! Zapowiada się mega, prawda?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze