Alicja Szemplińska z pierwszym milionem. Eurowizja 2021 będzie należeć do niej?

2020-03-26 12:29
Alicja Szemplińska
Autor: YouTube/ Eurovision Song Contest

Alicja Szemplińska ma powody do radości. Młoda wokalistka, która miała reprezentować nasz kraj podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji 2020 w Rotterdamie, osiągnęła kolejny świetny wynik w karierze. Mianowicie, wokalistka może pochwalić się pierwszym milionem. To wszystko zasługa fanów jej talentu! Czy to sprawi, że zobaczymy ją na Eurowizji 2021? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Mimo faktu, że Eurowizja 2020 oficjalnie została odwołana w związku z panującą na świecie pandemią koronawirusa, Alicja Szemplińska nie ma powodów do smutku. Jej eurowizyjna kompozycja Empires, która powstała we współpracy z autorami kawałka Superhero Viki Gabor, czyli Patrykiem Kumórem i Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem, przypadła do gustu słuchaczom nie tylko w Polsce. W niespełna trzy tygodnie po oficjalnej premierze wideoklipu na kanale Konkursu Piosenki Eurowizji, okazał się on jednym z najchętniej oglądanym spośród pozostałych eurowizyjnych propozycji.

Do chwili odwołania Konkursu Piosenki Eurowizji 2020, który miał się odbywać w Rotterdamie już w maju, Alicja Szemplińska uważana była za czarnego konia imprezy. To właśnie jej występ z finałowego odcinka Szansy na Sukces jako jeden z pierwszych przekroczył liczbę miliona wyświetleń, a także dotarł na sam szczyt karty na czasie, czyli najważniejszego notowania polskiego YouTube'a. Teraz, także licznik zamieszczony pod klipem Alicji Szemplińskiej wskazał pierwszy milion!

Mój pierwszy raz - Alicja Szemplińska

Alicja Szemplińska - teledysk Empires

O tym, by przekroczyć liczbę miliona wyświetleń pod klipem, marzy zapewne wielu artystów. Alicji Szemplińskiej udało się w zaledwie dwa tygodnie. A co najważniejsze, na ten wynk złożyły się również wejścia pochodzące od zagranicznych fanów konkursu.

Pod teledyskiem można znaleźć wiele komentarzy napisanych w języku angielskim, zawierających prośbę, by to właśnie Alicja Szemplińska była reprezentantką Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji za rok. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland ponownie otrzyma taką szansę.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze