Alicja Szemplińska – wiek, The Voice of Poland, wzrost, The Show Must Go On, Instagram, teledysk

2020-01-21 9:12 kw
Alicja Szemplińska
Autor: screen Instagram/aliciaszemplinska

Jubileuszowa, dziesiąta edycja The Voice of Poland dobiegła końca. Najlepsza okazała się Alicja Szemplińska, która rozkochała w sobie zarówno trenerów, jak i telewidzów. To właśnie ona zgarnęła tytuł najlepszego głosu w Polsce. Zwyciężczyni programu pochodzi z Ciechanowa i ma zaledwie 17 lat! Swój talent kształciła u boku trenera wokalnego Michaela Jacksona – Setha Riggsa. Chcecie lepiej poznać Alicję Szemplińską? Zapraszamy do naszego artykułu.

Alicja Szemplińska – wiek, The Voice of Poland, wzrost, The Show Must Go On, Instagram, teledysk – to informacje, które najbardziej was interesują w temacie zwyciężczyni dziesiątej edycji The Voice of Poland. Jubileuszowa edycja programu udowodniła wszystkim, że w Polsce nie brakuje uzdolnionych muzycznie osób. Do show zgłosiły się tysiące wokalistów, którzy pragnęli rozpocząć na poważnie swoją muzyczną przygodę. Wśród nich pojawiła się Alicja Szemplińska, która podczas Przesłuchań w ciemno zaśpiewała utwór Scars to Your Beautiful z repertuaru Alessi Cary. Swoim wykonaniem odwróciła wszystkie fotele trenerskie. Ona jednak od początku wiedziała, że chce zasilić drużynę Tomsona i Barona. Razem z mentorami dotarła aż do finału, w którym okazała się najlepsza. To właśnie ona zgarnęła tytuł najlepszego głosu w Polsce i została zwyciężczynią dziesiątej edycji The Voice of Poland. Poznajcie lepiej Alicję Szemplińską.

Alicja Szemplińska - wiek, wzrost

Alicja Szemplińska to naprawdę utalentowana nastolatka. Wokalistka ma zaledwie 17 lat. Jest również bardzo piękną, szczupłą i wysoką kobietą. Nie wiadomo jednak, ile centymetrów mierzy.

Alicja Szemplińska - The Voice of Poland, The Show Must Go On

Alicja jest zwyciężczynią dziesiątej edycji programu The Voice of Poland. Podczas wielkiego finału w mistrzowski sposób zaśpiewała ona utwór The Show Must Go On, czym utwierdziła widzów w przekonaniu, że to właśnie ona powinna zgarnąć tytuł najlepszego głosu w Polsce. Jej występ możecie obejrzeć poniżej.

Alicja Szemplińska - Instagram

Wokalistka ma oczywiście profil na Instagramie. Możecie ją znaleźć pod nickiem @aliciaszemplinska.

Wyświetl ten post na Instagramie.
!!! Dopiero teraz moje emocje lekko opadły i jestem w stanie napisać kilka słów Wciąż nie dociera do mnie to co wydarzyło się wczoraj. Czuje się OGROMNIE szczęśliwa, zaszczycona, wyróżniona i wdzięczna. Dziękuje wam, za każdy oddany głos i dobre słowo, to znaczy dla mnie wszystko !!! Dziękuje moim cudownym mentorom @alekbaron i @tomsoniziofficial dzięki którym mogłam tak pięknie przeżyć tą muzyczną przygodę jaką był udział w programie, nie mogłam trafić lepiej jak do was! You’re simply the best! Już niebawem widzimy się razem na koncercie 🤙🏻❤️ Dziękuje wszystkim pozostałym trenerom @margaret_official @michal_szpakofficial @kamilbednarek, zawsze mogłam liczyć na wasze wsparcie i dobre słowo, jesteście niezastąpieni ❤️ Dziękuje i gratuluje wszystkim WSPANIAŁYM uczestnikom programu, którzy mnie wspierali przez tą całą niesamowitą drogę! Jesteście najlepsi, kocham was całym sercem i mocno w was wierzę! Dziękuje całej ekipie produkcyjnej i zespołowi muzycznemu @voiceofpoland którzy zawsze dawali mi pozytywną energię a w szczególności @minsonn - I love You!!! I oczywiście dziękuje mojej rodzinie, przyjaciołom i mojemu trenerowi wokalnemu @marcin.wortmann bez których nic bym nie osiągnęła! To nasz wspólny sukces ❤️🙏🏻 Piosenki które zaśpiewałam w odcinku finałowym mają niezwykłą wartość w moim sercu i zaśpiewanie ich to moje spełnienie marzeń! Show must go on! A na koniec zapraszam was do obejrzenia teledysku do mojego singla, nad którym pracowała wspaniała ekipa m.in @patrykkumor @zajacofficial @wojtekkoziara - wielkie dzięki! Link w opisie!❤️ Marzenia się spełniają! Post udostępniony przez Alicja Szemplińska (@aliciaszemplinska)
Wyświetl ten post na Instagramie.
new stuff is coming Post udostępniony przez Alicja Szemplińska (@aliciaszemplinska)
Wyświetl ten post na Instagramie.
far far away Post udostępniony przez Alicja Szemplińska (@aliciaszemplinska)

Alicja Szemplińska - teledysk

30 listopada światło dzienne ujrzał teledysk do debiutanckiego singla Alicji Szemplińskiej - Prawie My. Wideo możecie obejrzeć poniżej. 

Najnowsze