Alicja Szemplińska

i

Autor: ESKA

Alicja Szemplińska w ESKA Live. Solowa wersja GROWING UP wywołuje ciarki!

2021-11-19 13:03

Koncert Alicji w ramach ESKA Live obfitował w wiele niespodzianek. Gwiazda muzyki nie tylko premierowo zaprezentowała swój najnowszy singiel Ej, Stop!, ale również utwór Growing Up, w którym pojawiła się jako gość. Jak emocjonalna piosenka o dorastaniu brzmi w wykonaniu samej Alicji? Sprawdźcie!

Alicja Szemplińska doskonale wie, co to znaczy dorastać na oczach opinii publicznej. Zanim wokalistka pojawiła się w programie The Voice of Poland, zdobywała doświadczenie w programie Hit Hit Hurra, który ostatecznie wygrała. Nie dziwi zatem fakt, że piosenka Growing Up ma dla niej tak ważne znaczenie, bowiem opowiada ona o trudach związanych z dojrzewaniem. Oryginalnym wykonawcą kawałka jest fiedlerski, natomiast Alicja pojawiła się w nim na featuringu. Utworu nie mogło zabraknąć podczas wyjątkowego koncertu Alicji w ramach ESKA Live. Zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland zaśpiewała utwór w całości na żywo. Trzeba przyznać, że solowa wersja Growing Up jest równie dobra, co oryginał.

Sonda
Lubisz muzykę Alicji?

Alicja śpiewa Growing Up

Takiego wykonania Growing Up jeszcze nie słyszeliście. Alicja zawitała do ESKOWEGO studia, by wziąć udział w uwielbianej przez was serii koncertów ESKA Live. Poza premierowym wykonaniem hitu Ej, Stop! wokalistka przygotowała jeszcze jedną niespodziankę, a mianowicie... solowy występ z kawałkiem Growing Up. Jak jej poszło? Sprawdzajcie już teraz!

Alicja o dorastaniu. Solowa wersja GROWING UP