Alicja Szemplińska udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Oto dowód!

Alicja Szemplińska udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Alicja Szemplińska udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Alicja Szemplińska pomimo przerwy od koncertów nie odpoczywa! Artystka wypuściła kolejny w 2020 roku singiel, którym porusza miłosne tematy. Przekonajcie się sami i poznajcie singiel pt. Na pamięć.

Alicja Szemplińska od kilku miesięcy konsekwentnie przedstawia efekty pracy nad swoim repertuarem. Po wydaniu singla Empires, z którym miała reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji w Rotterdamie, zaprezentowała singiel Gdzieś, a nieco ponad miesiąc temu wydała jeden ze swoich, jak sama mówi, najintymniejszych utworów pt. Pusto. Najnowsza piosenka Na pamięć jest kolejną opowieścią, z którą odbiorcy z pewnością będą w stanie się utożsamić. Alicja o swoim nowym singlu mówi:

Ten utwór jest wyrazem pogodzenia się z przewrotnością relacji międzyludzkich. Wiadomość, w której podmiot liryczny akceptuje stan rzeczy, mimo że wspomnienia wciąż chcą tworzyć alternatywne rzeczywistości, w których nic nie stoi miłości na przeszkodzie…

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Alicja Szemplińska - piosenka Na pamięć

Obrazek powstał w równie wyjątkowy sposób. W związku z kwarantanną, Alicja zmuszona była do zmiany planów i samodzielnego nagrania materiałów do klipu, które w sposób zdalny zostały opracowane przez reżyserkę, Klaudię Piekarską.

Zdjęcia do teledysku do Na pamięć nakręciłam samodzielnie w domu. Klip powstał w wyjątkowych warunkach choroby i kwarantanny i cieszę się, że mogłam tym samym udowodnić, że jeśli się chce i ma pomysł, to można wszystko

Najnowsze