Alicja Szemplińska nie pojechała na Eurowizję, ale sprawia dużą niespodziankę!

Alicja Szemplińska nie pojechała na Eurowizję, ale sprawia dużą niespodziankę!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Alicja Szemplińska nie pojechała na Eurowizję, ale sprawia dużą niespodziankę!

Alicja Szemplińska w połowie maja 2021 udostępniła utwór Growing Up nagrany z fiedlerskim i remme, a w weekend pojawił się klimatyczny czarno-biały klip do utworu. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się sprawdzają już teraz.

Alicja Szemplińska na Eurowizji to marzenie wielu fanów. Wiadomo, że nie spełni się ono w 2021 roku, ale niewykluczone, że pojedzie w następnych latach. Alicja może pochwalić się już kilkoma sukcesami na swoim koncie – zwycięstwo w 10. edycji programu The Voice of Poland, czy występ na festiwalu w Opolu. Do listy osiągnieć artystka może dopisać kolejne międzynarodową współpracę z najbardziej utytułowanym i rozchwytywanym młodym producentem w Czechach, fiedlerskim oraz wschodzącą gwiazdą z Holandii, remme. We wszystkich serwisach streamingowych pojawił się ich wpsólny singiel zatytułowany Growing up. To wyjątkowa i świeża międzynarodowa współpraca.

Eurowizja 2021 - relacja z turkusowego dywanu

Alicja Szemplińska - piosenka Growing Up

- Piosenka opowiada o młodości i poczuciu zagubienia, gdy nie wiesz, dokąd się udać. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że to absolutnie normalne i każdy przechodzi przez ten etap. Nie martw się, znów powstaniesz i zabłyśniesz - mówi remme. Międzynarodowa współpraca to jedno z moich marzeń, które się właśnie spełniło! Od pierwszej chwili, gdy usłyszałam piosenkę Growing Up wiedziałam, że chcę być jej częścią. To zaszczyt pracować z tak zdolnymi ludźmi jakimi są remme i fiedlerski. Zapraszam wszystkich do osobistej oceny! - dodaje Alicja.

Alicja czas pandemii spędziła bardzo produktywnie. Światło dzienne ujrzały jej trzy single: Gdzieś, Pusto oraz Na pamięć, zapowiadające jej debiutancki album. A to wszystko w trakcie gorącego okresu przedmaturalnego!

Najnowsze