Alicja Jaruk z Mam Talent! Co wiemy o pięknej tancerce, która pojawiła się w programie?

2018-12-01 17:16
Alicja Jaruk
Autor: Materiały prasowe

Alicja Jaruk to wyjątkowa artystka. Dowiedzcie się o niej więcej na ESKA.pl

Mam Talent! to show, które od lat zachwyca widzów na całym świecie. Przez same polskie edycje przewinęło się więcej utalentowanych osób niż jest gwiazd na niebie. Wśród nich pojawiła się również Alicja Jaruk, która oczarowała swoim występem jury programu. Kim jest wyjątkowa artystka, której show zapamiętamy na długo?

Karolina Szkiłądź z Mam Talent! Kim jest nastolatka o zachwycającym głosie?

Alicja Jaruk - kim jest niezwykła artystka? 

Kiedy Ala miała 6 lat przedszkolanka zasugerowała rodzicom, żeby zapisali dziewczynkę na zajęcia z akrobatyki, bo ma do tego predyspozycje. W wieku szkolnym mama zapisała córkę na akrobatykę sportową w Zabrzu. Jeździła na zawody ogólnopolskie osiągając niemałe sukcesy. O pole dance po raz pierwszy usłyszała u znajomych, których córka trenowała na drążku. Udziałem w "Mam Talent" dziewczynka chce zmienić postrzeganie Pole Dance przez dzieci i ich rodziców. Udowodnić, że jest to odmiana akrobatyki, która wymaga od zawodnika bardzo dużej siły. Sukcesy Ali : 1 miejsce Mistrzostwa Polski IPSF pole sport 2017 - 1 miejsce zawody  międzynarodowe w Chorwacji International Pole Show Art Championship 2017. Alicja awansowała do finału programu i cały czas walczy o główną wygraną w Mam Talent!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze