Alicja Janosz nie do poznania! Metamorfoza gwiazdy Idola szokuje

2019-09-17 14:15 k.w.
Alicja Janosz
Autor: TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Idol to program typu talent show, który był emitowany w polskiej telewizji od 5 kwietnia 2002 roku do 18 czerwca 2005 roku oraz od 15 lutego do 17 maja 2017 roku. Show cieszyło się dużą popularnością wśród widzów, którzy z chęcią śledzili wokalne popisy uczestników. Idol otworzył drzwi do kariery artystom, którzy do dziś są obecni na polskim rynku muzycznym. Wśród nich warto wymienić Monikę Brodkę, Krzysztofa Zalewskiego oraz Alicję Janosz. Jak wygląda dziś Alicja Janosz - laureatka pierwszej edycji programu?

Alicja Janosz - piosenkarka przeszła prawdziwą metamorfozę! Jak dziś wygląda laureatka Idola? Programy typu talent show cieszą się w Polsce sporą sympatią wśród telewidzów. Uwielbiamy oglądać zdolnych ludzi, którzy swoim śpiewem potrafią wzruszyć, rozbawić oraz przede wszystkim zachwycić. W pierwszej edycji polskiej wersji Idola, najbardziej rozkochała w sobie jurorów Alicja Janosz i to właśnie ona zwyciężyła. Od wygranej minęło kilka lat, podczas których wokalistka przeszła prawdziwą metamorfozę!

Alicja Janosz - zaskakująca metamorfoza

Alicja Janosz urodziła się 4 czerwca 1985 roku w Pszczynie. Występuje na scenie od 8. roku życia. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy to wzięła udział w musicalu Piotruś Pan. Rok później mogliśmy ją oglądać w Szansie na sukces w odcinku z piosenkami Kayah, w którym okazała się najlepsza i zwyciężyła. 

W 2002 roku wystąpiła w pierwszej polskiej edycji Idola. Została jego laureatką, a jej nagrodą był kontrakt z wytwórnią Sony BMG Music Entertainment Poland, która wydała jej debiutancki album Ala Janosz. Oprócz tego krążka, artystka ma na koncie również albumy Vintage z 2011 roku oraz Retronowa z 2016 roku. Mimo głośnego i szybkiego początku kariery, niestety dziś już mniej słyszymy o uwielbianej Ali Janosz. Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda artystka? Zapraszamy do galerii poniżej:

Najnowsze