Tokio Hotel 2005

i

Autor: MARTIN MEISSNER/East News

Tom Kaulitz - jak zmienił się mąż Heidi Klum?

2019-07-13 9:37

Pamiętacie jeszcze zespół Tokio Hotel, który w 2005 roku zawładnął umysłami wielu nastolatek? Patrząc na aktualne zdjęcia jego członków, aż ciężko uwierzyć, że to ci sami chłopcy, którzy przed laty nie stronili od mocnego makijażu i stylu emo. Największą metamorfozę przeszli bliźniacy - Bill i Tom Kaulitz. Specjalnie dla was przygotowaliśmy podsumowanie, jak przez lata zmienił się gitarzysta formacji - Tom Kaulitz. Sprawdźcie je już teraz na ESKA.pl.

Tom Kaulitz 2019 - jak teraz wygląda? Choć ciężko w to uwierzyć, zespół Tokio Hotel zadebiutował na scenie muzycznej w 2005 roku. Wówczas, ekscentrycznie wyglądający chłopcy szturmem podbili listy przebojów w całej Europie, również w Polsce. I mimo tego, że czasy największej świetności mają już za sobą, najwierniejsi polscy fani wciąż przy nich trwają i tłumnie przychodzą na koncerty niemieckiej grupy. Nie inaczej było podczas tegorocznego show. 5 czerwca Tokio Hotel wystąpili w warszawskiej Progresji, gdzie przypomnieli największe hity, ale i zagrali nowy materiał.

Tom Kaulitz 2019 - metamorfoza

Tom Kaulitz od lat doskonale sprawdza się w roli gitarzysty i kompozytora zespołu Tokio Hotel. Wraz z bratem bliźniakiem Billem stanowili wizytówkę całej grupy. Dziewczyny na całym świecie zafascynowane były ich niecodziennym wyglądem i odwagą w wyrażaniu siebie. Długie dredy, przekłuta warga i full capy - to niegdyś były atrybuty gitarzysty. Dziś, ku zaskoczeniu zapewne wielu osób, Tom Kaulitz ani trochę nie przypomina siebie sprzed lat. Co więcej, od niedawna jest mężem znanej na całym świecie modelki Heidi Klum. Sprawdźcie, jaką przeszedł metamorfozę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE