Alicia Keys w Polsce: zobacz pierwsze filmiki z koncertu i sprawdź, co działo się na show! [VIDEO YOUTUBE]

2013-07-01 12:49

Za nami koncert Alicii Keys w Polsce. Wokalistka wystąpiła w Poznaniu na Stadionie Miejskim 30 czerwca 2013 roku. Co działo się na show? Mamy pierwsze filmiki z koncertu Alicii Keys. Nagrania prosto z YouTube prezentujemy na Eska.pl. Zobacz akcję czerwonych balonów do Girl On Fire i sprawdź relację z wizyty Alicii Keys w Poznaniu!

Na koncercie Alicii Keys w Polsce 30 czerwca 2013 roku bawiło się ponad 16 tysięcy fanów. Szukacie filmików z występu Alicii Keys w Polsce? Na Eska.pl prezentujemy widea prosto z YouTube, które dzień po show przesłali bawiący się na koncercie. Co na nagraniach? Gwiazda rozbujała Stadion Miejski w Poznaniu.

Możemy zobaczyć m.in. akcję czerwonych balonów do piosenki Girl On Fire czy też rozświetlone telefonami komórkowymi trybuny w trakcie wykonu No One.

>>> Paul McCartney w Polsce: koncert w Warszawie 2013 za nami! Mamy pierwsze filmiki. Zobacz! [VIDEO YOUTUBE]


Alicia Keys dla polskich fanów zaśpiewała przede wszystkim swoje hity z ostatniej płyty zatytułowanej Girl On Fire. Fani piosenkarki mieli okazję usłyszeć na żywo też takie przeboje jak If I Ain't Got You czy też New York. Publiczność z pewnością na długo zapamięta wspólny wykon kawałka Fallin'.

Eska.pl jest pewna, że dzięki polskim fanom i ich niespodziankom Alicia Keys swój koncert w Poznaniu zaliczy to tych najbardziej wyjątkowych. Bawiłeś się na show? Daj znać, jak było w Eskowych komentarzach i czacie.
JB

Najnowsze