Alicia Keys w Polsce: czerwone balony na koncercie w Poznaniu. Szczegóły akcji fanów na Eska.pl [VIDEO]

2013-06-17 14:32

Na koncert Alicii Keys w Polsce 30 czerwca 2013 roku fanclub wokalistki przygotował akcję czerwonych balonów. To niespodzianka, dzięki której wokalistka ma zapamiętać występ w Poznaniu na Stadionie Miejskim jako jeden z lepszy w trasie Set The World On Fire. O co chodzi z czerwonymi balonami? Sprawdź na Eska.pl!

Czerwone balony na koncercie Alicii Keys w Polsce 2013 to niespodzianka od fanów, dzięki której gwiazda zapamięta polską publiczność jako jedną z najlepszych podczas swojej trasy koncertowej Set The World On Fire. O co chodzi w akcji fanclubu? Wszyscy, którzy wybierają się 30 czerwca na występ Alicii Keys, powinni zabrać ze sobą czerwone balony.

Fani pod koniec piosenki No One napompują je i gdy tylko Alicia Keys zacznie śpiewać hit Girl On Fire balony wypełnią arenę. Podobna akcja (z niebieskimi balonami) miała miejsce na koncercie Beyonce w Warszawie 25 maja 2013 roku.

>>> KONKURS: Wygraj podwójny bilet na koncert Alicii Keys na ESKA.pl!

Jeśli projekt wypali, to Alicia Keys w na Stadionie Miejskim w Poznaniu zobaczy ogniste morze balonów jak na prawdziwą Girl On Fire przystało ;).  Tymczasem na Eska.pl 10 powodów, dla których warto zobaczyć gwiazdę na żywo. Klikaj w link poniżej.

>>> Koncert Alicii Keys w Polsce 2013: dlaczego warto iść na Alicię Keys w Polsce? Zobacz 10 powodów [VIDEO]


Zobacz Girl On Fire - Alicia Keys!
JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze