Alicia Keys - płyta Here online! Premiera, tracklista i piosenki

2016-10-10 18:16
Alicia Keys - płyta Here online! Premiera, tracklista i piosenki
Autor: fot. mat. prasowe Alicia Keys - Here

Alicia Keys powraca z nową płytą! Album Here jest niespodzianką dla fanów! Tracklista, data premiery i pierwsza piosenka do sprawdzenia na ESKA.pl

Alicia Keys - płyta Here online! Premiera, tracklista i piosenki do sprawdzenia na ESKA.pl Na krążku HERE Alicia porusza wszystkie tematy, które są dla niej najważniejsze - od aktualnej kondycji ludzkości po politykę światową. Promuje go nowy singiel Blended Family (What You Do For Love) z gościnnym udziałem popularnego rapera A$AP Rocky. Keys jest autorką tekstu i współproducentką (obok Marka Barsona) utworu, który jest odzwierciedleniem szczerości prezentowanej na całym albumie.

Alicia Keys - płyta Here online

Album Here trafi do sprzedaży 4 listopada nakładem należącej do Sony Music wytwórni RCA Records. - Tym albumem dotarłam do TUTAJ. Miejsca, gdzie jestem gotowa szczerze spojrzeć na siebie w lustrze, ale także dostrzec rzeczywistość, tego kim się staliśmy w obecnym świecie. Dobro, brzydotę, cienie, światło. Zdałam sobie sprawę z tego, że abyśmy mogli się rozwijać, zrozumieć i zaakceptować nawzajem, musimy poznać własną złożoność. Musimy być w stanie o tym rozmawiać i spotkać się w tym miejscu, w jakim się znajdujemy, TUTAJ. - dodaje Keys.

Na płycie znalazło się 18 utworów, w tym wcześniej ujawniony przebój In Common oraz ballada Hallelujah. Pełna lista piosenek zostanie ujawniona wkrótce!

Alicia Keys - piosenka

Nowa piosenka, pod którą podpisuje się Alicia Keys i A$AP Rocky pojawiła się w sieci 7 października. - Inspiracją dla Blended Family (What You Do For Love) była osobista podróż mojej rodziny zmierzająca ku głębszemu zrozumieniu, współczuciu, wsparciu i miłości. Dla mnie, pojęcie rodziny nie ma jednej definicji, a współczesna rodzina tworzona jest przez różnych, pięknych ludzi, którzy stawiają miłość na pierwszym miejscu - stwierdza Keys.

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze