Alicia Keys - It's On Again od Pharrella: piosenka do Niesamowity Spider-Man 2 - posłuchaj [AUDIO]

2014-04-02 13:00

Nowa piosenka Alicii Keys It's On Again do Niesamowity Spider-Man 2 wyprodukowana przez Pharrella zasilia katalog Eskowych nowości muzycznych 2014. Kawałek prezentujemy do posłuchania na ESKA.pl. Czy It's On Again Alicii Keys będzie hitem? Sprawdź już teraz i zobacz, co o nagraniu powiedział Pharrell Williams!

Nowości muzyczne 2014 to m.in. nowa piosenka Alicii Keys zatytułowana It's On Again. Kawałek do filmu Niesamowity Spider-Man 2 zadebiutował w sieci na początku kwietnia 2014 roku a my prezentujemy go w wersji audio do posłuchania na ESKA.pl. It's On Again Alicii Keys wyprodukował Pharrell Williams, który nie ukrywa, że jest dumny z całego nagrania. Co powiedział o utworze? Oczywiście same komplementy.

To nowy rozdział w całym dziedzictwie Spider-Mana i naprawdę mamy wrażenie, że na nowo przeżywamy wszystkie doświadczenia, historię i - co najważniejsze - przesłanie, które niesie film - każdy z nas ma potencjał do bycia niesamowitym - skomentował It's On Again Pharrell Williams.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

W It's On Again oprócz Alicii Keys możemy usłyszeć Kendricka Lamara. Film Niesamowity Spider-Man 2 do polskich kin wchodzi 25 kwietnia 2014.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze