Alicia Keys gwiazdą balu inaugurującego II kadencję Baracka Obamy! Zobacz występ piosenkarki na Eska.pl! [VIDEO]

2013-01-22 18:37

Alicia Keys była jedną z gwiazd, która swoją obecnością uświetniła uroczysty bal z okazji rozpoczęcia II kadencji Baracka Obamy jako prezydenta USA. Wokalistka wykonała nową wersję Girl On Fire, w której zmieniła słowa śpiewając o prezydenckiej parze. Zobacz występ Alicii tylko na Eska.pl!

Alicia Keys zaskoczyła wszystkich swoim występem na balu inaugurującym II kadencję Baracka Obamy jako głowy USA. Piosenkarka zaprezentowała wszystkim nową wersję swojego hitu Girl On Fire, w której zmieniła słowa. Okazało się, że tym razem wokalistka zaśpiewała o samym Baracku Obamie. Kilka linijek zadedykowanych zostało również Pierwszej Damie.

On jest prezydentem i ma w sobie żar - zaśpiewała Alicia nawiązując do oryginalnego tekstu swojego utworu. Wszyscy znają jego dziewczynę Michelle i razem podbijają świat - kontynuowała w przejściu piosenki.

Na tym samym balu oprócz Alicii Keys bawiła się także Jennifer Hudson, która zaśpiewała cover przeboju Al Green'a Let's Stay Together, do którego Barack Obama w towarzystwie małżonki zatańczył taniec otwierający całą uroczystość.

>>> Jennifer Hudson wystąpiła na balu Baracka Obamy! Wokalistka zaśpiewała podczas tańca prezydenckiej pary! [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Alicia Keys na balu z okazji inauguracji II kadencji Baracka Obamy!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze