Alicia Keys - film Gospel ilustruje piosenki z płyty Here

2016-11-04 15:52
Okładka płyty Here
Autor: fot. Sony Music Okładka płyty Here

Niesamowita filmowa ilustracja do nowej płyty Alicii Keys "Here". Równocześnie z płytą powstał film, który można już zobaczyć online.

Premierze nowej płyty Alicii Keys "Here" towarzyszy film zatytułowany „The Gospel” (Ewangelia), którego inspiracją była geneza powstania piosenek stworzonych przez Alicię Na fabułę składają się fikcyjne historie przedstawiające codziennie życie czarnoskórych mieszkańców Nowego Jorku, konfrontujące szorstkie prawdy życiowe z odkrywaniem uniwersalnych relacji między ludzkich. Reżyserką filmu jest A.V. Rockwell

Alicia Keys - nowa płyta Here

Zniewalający, intymny i muzycznie śmiały, album „HERE” obnaża prawdę według Alicii Keys - każdy z utworów jest spowiedzią artystki a każda melodia formą modlitwy - otwarcie odkrywa prawdziwą i silną naturę jej tożsamości, rozwoju oraz romansu z Nowym Jorkiem, który trwa całej jej życie. Album przemawia do klimatu kulturowego świata, w którym żyjemy dzisiaj, czerpiąc inspirację z jej osobistej podróży i nastrojów obecnie panujących w społeczeństwie.

Na krążku „HERE” Alicia porusza wszystkie tematy, które są dla niej najważniejsze – od aktualnej kondycji ludzkości po politykę światową. Promuje go singiel – „Blended Family (What You Do For Love)” z gościnnym udziałem  rapera A$AP Rocky. Keys  jest autorką tekstu i współproducentką (obok Marka Barsona) utworu, który jest odzwierciedleniem szczerości prezentowanej na całym albumie.

Za produkcją większości utworów na płycie stoi kreatywna grupa, określana przez artystkę jako ILLuminaries. Jej skład tworzy Keys, Mark Batson (autor tekstów/producent); Swizz Beat (raper/producer ) oraz Harold Lilly (współpracujący z nią od wielu lat tekściarz).  Ten album to lista tematów i zagadnień, które Alicia chciała poruszyć i pogłębić. W efekcie nawiązuje on do jej nowojorskich korzeni i kultury hip-hopowej.

Na płycie znalazło się 18 utworów, w tym przebój „In Common” oraz ballada „Hallelujah”.

Tracklista Alicia Keys „HERE”

Piosenki z płyty Here:

 1. The Beginning (Interlude)
 2. The Gospel
 3. Pawn It All
 4. Elaine Brown (Interlude)
 5. Kill Your Mama
 6. She Don’t Really Care_1 Luv
 7. Elevate (Interlude)
 8. Illusion Of Bliss
 9. Blended Family (What You Do For Love) feat. A$AP Rocky  
 10. Work On It
 11. Cocoa Butter (Cross & Pic Interlude)
 12. Girl Can’t Be Herself
 13. You Glow (Interlude)
 14. More Than We Know
 15. Where Do We Begin Now
 16. Holy War
 17. Hallelujah
 18. In Common

Najnowsze