Alex Kain wraca z miłosną piosenką. Chcę cię więcej HITEM jak Ona pyta się?

2020-09-08 9:56 Rafał Wróblewski
Alex Kain wraca z miłosną piosenką. Chcę cię więcej HITEM jak Ona pyta się?
Autor: Alex Kain - Chcę Cię więcej / screen z filmu na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCFJawhGUj57PKgCWURTQ18g Alex Kain wraca z miłosną piosenką. Chcę cię więcej HITEM jak Ona pyta się?

Chcę cię więcej - nowa piosenka Alexa Kaina, którego znacie z hitu Ona pyta się. Jak brzmi utwór, który pojawił się wraz z teledyskiem? Oceńcie słuchając i głosując - na ESKA.pl!

Alex Kain wraca z hitem na drugą połowę 2020 roku. Po sukcesie piosenki Ona pyta się (polskiej wersji hitu Roses), który w zaledwie pół roku zdobył ponad 11 milionów wyświetleń na portalu YouTube, Alex postanowił iść za ciosem i stworzyć miłosny utwór pod tytułem Chce cię więcej. Nowy utwór artysty, jak możemy się dowiedzieć z jego Instagrama powstał w parę dni, jest on połączeniem klimatycznego podkładu gitarowego ze śpiewanym refrenem, przeplatanym z rapowymi wstawkami. Klip powstał nad Polskim morzem w Gdańsku. Nie jest też już tajemnicą, że Alex jest powiązany z Kamerzystą i jak nam tłumaczy: jesteśmy dalszą rodziną, ale z uwagi na bardzo bliski kontakt, zawsze mówiliśmy, że jesteśmy kuzynami/ braćmi ciotecznymi.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Alex Kain - nowa piosenka Chcę cię więcej

Kolejną z kart, które oficjalnie możemy przed Wami odtworzyć, jest wiek muzyka - ma on dopiero 18 lat. Alex często na zaznacza, że bardzo imponuje mu wokal Roxany Węgiel, z którą nie ukrywa, chciałby zaśpiewać w duecie wspólną piosenkę, byłoby to zapewne jak miód na uszy dla jego fanów, którzy codziennie robią wiele memów łączących Alexa i Roksanę w parę, tworząc im przy tym tak zwany internetowy ship. Kain ma wiele muzycznych marzeń, do których codziennie dąży, lecz jego największym celem jest zostanie topowym artystą muzycznym w Polsce i jak sam twierdzi, dzięki rozsądnej pracy tak się też stanie.

Czy piosenka Chcę cię więcej HITEM jak Ona pyta się? Zdecydujcie głosując poniżej, ale najpierw posłuchajcie!

Najnowsze