Alessandra - Gorąca 20 Radia ESKA

i

Autor: Guro Sommer / UNIVERSAL MUSIC POLAND

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Alessandra trzeci raz na szczycie! Duży awans "Queen of Kings"

2023-07-28 19:52

Trzeci raz na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA znalazła się Alessandra. Reprezentantka Norwegii na Eurowizji ponownie z hitem "Queen of Kings" zebrała największą liczbę Waszych głosów - na ESKA.pl. Tuż za nią znalazł się z KIzo z hitem "Taxi", a na miejscu 3. uplasował się Lizot z odświeżoną wersją kultowego hitu "On The Move". Oryginał tego numeru pochodzi z 2001 roku, a odpowiada za niego Barthezz.

O dużym nieszczęściu mogą mówić ci, którzy głosowali na utwór "Supermoce". Ekipy Męskiego Grania nie udało się utrzymać na szczycie Gorącej 20, a Igo, Mrozu i Vito Bambino spadli na 4. miejsce. Oczko niżej uplasował się zespół Maneskin z hitem "Baby Said". Na uwagę zasługuje także miejsce 6., a tu skok o osiem pozycji. Mowa o Kylie Minogue i jej hit "Padam Padam". W 30. notowaniu listy hitów ESKI w 2023 roku mieliśmy osiem awansów, osiem spadków, 1 utwór bez zmian i 3 nowości. To też oznacza, że 3 utwory wypadły z notowania i są to: Loreen "Tattoo"; Dawid Podsiadło "Tazosy" oraz Rita Ora & Fatboy Slim "Praising You". A kto zadebiutował i dołączył do grona najpopularniejszych hitów w Polsce?

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Gorąca 20 Radia ESKA - nowe propozycje i nowości w zestawieniu

W ostatnim lipcowym notowaniu Gorącej 20 Radia ESKA na miejscu 19. zadebiutowała Dua Lipa z utworem "Dance The Night". Powitaliśmy także sanah i jej "Pocałunki", to miejsce 17. A na miejscu 15. zadebiutował projekt Twocolors, który wziął na warsztat megahit grupy Safri Duo. Cynical wkrótce będzie numerem 1? Głosujcie 24/7 i wybierajcie swoje ulubione kawałki!

Gorąca 20 Radia ESKA - #1. Alessandra - King of Queens