Aleksandra Yaremchuk

i

Autor: Instagram.com/yaremchuuk (screen) Aleksandra Yaremchuk - Miss Ukrainy 2021

Aleksandra Yaremchuk - kim jest Miss Ukrainy 2021? Jej historia porusza

2022-05-27 16:42

Aleksandra Yaremchuk uznawana jest za aktualnie najpiękniejszą kobietę u naszych wschodnich sąsiadów. Wszystko za sprawą jej tytułu Miss Ukrainy. Jeszcze niedawno brała udział w konkursie Miss World, a teraz jej życie wygląda zupełnie inaczej. Wszystko przez wojnę z Rosją. Polacy poznają Aleksandrę na finale konkursu Miss Polonia 2022.

Aleksandra Yaremchuk jako Miss Ukrainy ma trudne zadanie. Musi reprezentować swój kraj w bardzo skomplikowanym czasie. Wojna z Rosją sprawiła, że jej panowanie nie wygląda tak, jak mogła sobie wymarzyć. Na początku wszystko zapowiadało się normalnie. W grudniu 2021 roku Aleksandra pojechała do Portoryko, aby wziąć udział w konkursie Miss World. Co prawda nie udało jej się wygrać, bo korona trafiła do Polki Karoliny Bielawskiej, ale wiele osób zwróciło na nią uwagę ze względu na naturalne piękno. Po powrocie do kraju nic już nie było takie samo. Aktualnie Miss Ukrainy prosi świat o pomoc dla kraju. Pojawi się między innymi na gali Miss Polonia 2022, która odbędzie się 27 maja.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polonia 2022 - kto wystąpi? Gwiazdy, prowadzący, kandydatki, jurorzy

Natalia Gryglewska - nowa Miss Polonia przeszczęśliwa po zwycięstwie! [WYWIAD]

Aleksandra Yaremchuk - kim jest?

Aleksandra Yaremchuk ma 23 lata i pochodzi z Winnicy. Z zawodu jest tancerką. Dodatkowo studiuje zarządzenie biznesem na Uniwersytecie Kijowskim. Jest 30. Miss Ukrainy w historii i reprezentowała kraj na Miss World 2021. Niestety, nie udało jej się zakwalifikować nawet do najlepszej 40.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polonia 2022 - KANDYDATKI, FINALISTKI. Kto walczy na Miss Polonia 27 maja? [ZDJĘCIA]

Miss Polonia 2022 - kto wygra?

Gala Miss Polonia 2022 odbędzie się w piątek 27 maja. Wtedy poznamy nową najpiękniejszą kobietę w Polsce. O tytuł walczy 20 kandydatek. Według fanów konkursów piękności, największe szanse na wygraną mogą mieć Krystyna Sokołowska, Karolina Malina i Klaudia Andrzejewska. Koronę przekaże Miss Polonia 2020 - Natalia Gryglewska.