Alan Walker WRACA z nowym kawałkiem! Heading Home powstało zaraz po Faded!

2020-04-01 13:51 RW
Alan Walker WRACA z nowym kawałkiem! Heading Home powstało zaraz po Faded!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Alan Walker WRACA z nowym kawałkiem! Heading Home powstało zaraz po Faded!

Wyjątkowa niespodzianka dla fanów - utwór, na który Walkers czekali od lat pojawił się w sieci! Jak brzmi Heading Home? Co dzieje się w teledysku? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2020: Alan Walker wydał nowy singiel Heading Home - trzeci i ostatni singiel z najnowszej części swojej dyskografii, nazywanej World of Walker, do której należą też utwory On My Way oraz Alone Pt II. Heading Home to utwór nagrany z norweskim wokalistą Rubenem. To ulubiona piosenka fanów Alana Walkera od jakiegoś czasu. Alan zaprezentował go podczas swojego pierwszego debiutanckiego koncertu na X-Games Norway jeszcze w 2016 roku, niedługo po premierze Faded. Od tego momentu fani domagali się oficjalnej premiery tego utworu. Teledysk nakręcono w Kambodży, wyreżyserował go Kristian Berg - jeden z głównych architektów świata Alana Walkera.

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Alan Walker - nowa piosenka Heading Home

Zaraz po wydaniu Faded w 2015 roku, zacząłem pracę nad nowym utworem, który roboczo nazwałem Heading Home. Wykonałem go na żywo tylko raz, ale pracowałem nad różnymi wersjami od tego momentu i nigdy żadnej nie wydałem. Tylko z powodu tego jednego wykonaniu, utwór stał się szybką ulubionym utworem moich fanów - mówi Alan Walker. - Wielu z nich prosiło mnie o jego wydanie, więc cieszę się, że wreszcie się to udało. To ukłon dla tych Walkerów, którzy prosili mnie o tę piosenkę od lat - dlatego oprócz ukończonej wersji, zdecydowałem się także wydać oryginalne demo.

Kilka miesięcy temu Alan Walker powołał do życia wyjątkowy projekt – Walker Excavations to wirtualne muzeum ora gra online, w której fani mogą poznawać tajemnica World of Walker. Po ponad 100 000 wizyt, nowe poszlaki oraz zagadki, nawiązujące do nowego singla, zostały ujawnione na stronie. Rozwiązując różne zagadki, fani mogą odkrywać kolejne szczegóły i nowe informacje o World of Walker. Wybrani zwycięzcy zostaną również nagrodzeni wyjątkowymi prezentami.

Kilka miesięcy temu Alan Walker powołał do życia wyjątkowy projekt – Walker Excavations to wirtualne muzeum ora gra online, w której fani mogą poznawać tajemnica World of Walker. Po ponad 100 000 wizyt, nowe poszlaki oraz zagadki, nawiązujące do nowego singla, zostały ujawnione na stronie. Rozwiązując różne zagadki, fani mogą odkrywać kolejne szczegóły i nowe informacje o World of Walker. Wybrani zwycięzcy zostaną również nagrodzeni wyjątkowymi prezentami.

Najnowsze