Alan Walker w Polsce 2019! Nowa data koncertu

2019-04-12 12:44
Alan Walker
Autor: East News

Koncert Allana Walkera, który miał odbyć się 1 grudnia został odwołany. Znamy nową datę wydarzenia. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Alan Walker to jeden z najbardziej uzdolnionych DJ-ów i producentów młodego pokolenia, który miał wystąpić w poznańskiej Hali nr 2 MTP, w sobotę, 1 grudnia. Koncert został jednak odwołany na 4 dni przed oficjalnym wydarzeniem, czyli 27 listopada. Fani muzyka mogą jednak już spać spokojnie. Artysta pojawi się w Polsce już 13 kwietnia 2019! Zmienione zostało też miejsce imprezy. 

Alan Walker w Polsce - nowe miejsce wydarzenia 

Zmieniło się również miejsce wydarzenia. Koncert 12.04.2018 odbędzie się w Poznaniu, ale w Hali nr 5 MTP. Wstęp do Hali przez Wejście Północne (budynek WTC) od ulicy Grunwaldzkiej.

Alan Walker - czy wejdę z biletem na poprzednie wydarzenie? 

Jeśli nie oddaliście biletów na koncert 1 grudnia to mamy dla was dobrą wiadomość. Będą one obowiązywać również na nowy koncert. O 10 grudnia o godzinie 10.00 do sprzedaży trafi również ograniczona pola nowych wejściówek! 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze