Alan Walker po latach wraca na szczyt! Jego Fire! największym hitem w Polsce!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Alan Walker po latach wraca na szczyt! Jego "Fire!" największym hitem w Polsce!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Alan Walker po latach znów rozpalił ogień. Jego "Fire!" największym hitem w Polsce!

2024-02-23 19:52

Faded, Sing Me To Sleep, Alone (part II), Alone, czy chociażby The Spectre oraz Darkside. Te megahity Alana Walkera podbiły Gorącą 20 Radia ESKA. Do tej listy należy dopisać hit pt. Fire, który za sprawą Waszych głosów - na ESKA.pl - wylądował na szczycie listy hitów ESKI!

Alan Walker po bardzo długiej przerwie wrócił na szczyt Gorącej 20 Radia ESKA. Choć wydawało się, że większym hitem będzie wydany niemalże w tym samym czasie utwór "Heart over Mind", to ostatecznie zdecydowaliście, że bardziej podoba się wam hit "Fire!". Utwór norweskiego producenta wyśpiewał amerykański piosenkarz Jvke oraz mająca 9 milionów obserwujących na Instagramie, chińska solistka Song Yuqi. Na miejscu drugim uplasował się inny producent. Felix De Laet, którego znacie bardziej jako Lost Frequencies. Belg wpadł na doskonały pomysł stworzenia utworu z twórcami hitu Pompeii. Mowa o formacji Bastille, której wokalista śpiewa utwór Head Down. Panowie mogą mieć jednak głowy w górze, bo są o krok od miejsca 1. Gorącej 20 Radia ESKA. Potrzebne jest jednak Wasze wsparcie!

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 23.02.2024

Na najniższym stopniu podium Gorącej 20 Radia ESKA stanął ten sam duet, co w poprzednim zestawieniu. Daria Zawiałow i Taco Hemingway także potrzebują większej liczby Waszych głosów, by znaleźć się na szczycie. A być może już na początku marca puchar zwycięzcy podniesie Kygo. On ostatni raz cieszył się wysokimi miejscami w Gorącej 20 Radia ESKA w 2017 roku, kiedy to wspólnie z Seleną Gomez nagrał megahit "It Ain't Me". Teraz we współpracy z Avą Max - ich wspólny hit "Whatever" zajmuje 4. miejsce. Natomiast trzeba też odnotować, że po dwóch tygodniach obecności na szczycie spadł Teddy Swims. Jego "Lose Control" to aktualnie piąty najpopularniejszy hit w Polsce!

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj

9 spadków, 7 awansów, 3 nowości i 1 utwór bez zmian, to statystyka ostatniego notowania Gorącej 20 Radia ESKA w lutym 2024. Z listy pożegnaliśmy Lil Nas X i jego utwór "J Christ", wypadł Cyril z przebojem "Stumblin' In", a także bajkowa sanah! W ich miejsce wskoczyli:

  • 19. Ray Dalton - All We Got
  • 17. The Kolors - Un Ragazzo Una Ragazza
  • 15. Sophie Ellis Bextior - Murder The Dancefloor (PNAU Remix)

Już niebawem w gronie dwudziestu największych hitów w naszym kraju możemy powitać zupełnie nowe, gorące i mocne propozycje. To chociażby eurowizyjna Luna i jej The Tower, Love On od Seleny Gomez, Lonely Dancers od Conana Graya, All Night Long od Nicky Romero, czy Training Season, za które odpowiada Dua Lipa. O wasze głosy walczy też utalentowany francuski producent, Pascal Letoublon. On uzyskał zgodę projektu Fragma na stworzenie nowej wersji Tocas Miracle. Wyszło doskonale!

Kolejne notowanie Gorącej 20 Radia ESKA już 1 marca 2024 od godziny 18:00. Zaprasza, Michu Sobkowski!

Gorąca 20 Radia ESKA - #1. Alan Walker feat. YUQI ((G)I-DLE) & JVKE - Fire!