Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

2016-08-27 0:08
Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!
Autor: fot. Marcus Ronne Alan Walker na ESKA Music Awards 2016

Alan Walker gwiazdą ESKA Music Awards 2016! Dwa dni przed galą norweski producent obchodził swoje 19. urodziny, a ma na świecie miliony fanów! Łapcie 8. faktów i ciekawostek o gwieździe EMA 2016!

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016 dał swój pierwszy występ w Polsce! Dwa dni wcześniej, bo 24 sierpnia producent obchodził 19. urodziny! To dobra okazja, by podrzucić kilka ciekawostek, faktów i planów na przyszłość gwiazdy EMA 2016. Pamiętajcie, że jeśli nie możecie być na gali, to transmisja odbędzie się na antenie TVP 1 od godziny 20:30. Retransmisja w ESKA TV w niedzielę o godzinie 18:00. Relacja minuta po minucie dostępna również na ESKA.pl! >> ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie

Alan Walker - nowości, fakty, ciekawostki

Alan Walker urodził się 24 sierpnia 1997 roku. Młody, ale niezwykle utalentowany artysta początkowo w ogóle nie interesował się muzyką. Zmieniło się to, kiedy dostał od rodziców laptopa. Norweski didżej bardzo szybko zdobył popularność, a wszystko za sprawą hitu pt. Faded, w którym usłyszeć możemy Iselin Solheim. Co jeszcze ciekawego przydarzyło się w jego życiu? Zobaczcie:

  1. Alan Walker miał zostać grafikiem komputerowym i programistą. Fascynacja tymi dziedzinami okazała się nietrwała, bo jako 14-latek zaczął bawić się muzyką!
  2. Swoje pierwsze utwory wrzucał do internetu i bardzo szybko spotkał się z odzewem wielu muzycznych wytwórni. 
  3. Alan Walker niegdyś znany był jako DJ Walkzz.
  4. Faded, czyli świetny hit, który znacie z anteny Radia ESKA początkowo dostępny był w wersji bez wokalu. Nosił wówczas tytuł "Fade" i odnosił sporą popularność. 
  5. Faded dotarło na miejsce 1. w wielu krajach w Europie. Pokrył się również platyną w Niemczech, Włoszech i m.in. Australii.
  6. Walker planuje wydać debiutancki album, ale informacje o nim mamy poznać wkrótce. Prawdopodobne jest to, że ukaże się w 2017 roku.
  7. Teledysk do Sing Me To Sleep powstał w Hong Kongu
  8. Alan Walker na swoim profilu w serwisie YouTube odpowiada na pytania fanów! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze