Ala Tracz

i

Autor: Natasza Młudzik/TVP

Ala Tracz wystąpi w znanym programie telewizyjnym. To jednak nie koniec jej nowych sukcesów!

2021-03-15 14:06

Ala Tracz rozkochała w sobie miliony Polaków! Nic dziwnego - jej głos to miód dla uszu niejednej osoby. Choć nie wygrała The Voice Kids, to pokazała się całemu światu podczas Eurowizji Junior 2020. Teraz wystąpi w znanym programie telewizyjnym jako gość specjalny, a w dodatku nagrała nową piosenkę. O szczegółach przeczytacie poniżej.

Ala Tracz wystąpi w znanym programie telewizyjnym. To jednak nie koniec jej nowych sukcesów! Ala Tracz dała się poznać większej publiczności w show Mali giganci i w The Voice Kids. Choć nie udało jej się wygrać telewizyjnego programu dla dzieci, to nie poddała się i zaczęła walczyć o swoje marzenia. Nagrała numer ze swoją siostrą Olą, a w dodatku zyskała miano reprezentantki Polski podczas Eurowizji Junior 2020. Dziewczynka dumnie reprezentowała nasz kraj z piosenką I'll Be Standing, którą skomponował dla niej między innymi Gromee. Co ciekawe, eurowizyjny numer mocno spodobał się internautom z całego świata i został odtworzony już w sieci ponad 13 milionów razy na różnych kanałach YouTube. Kiedy emocje po wielkim wydarzeniu opadły, Ala Tracz zajęła się obowiązkami szkolnymi, swoimi pasjami - miedzy innymi jazdą konną i oczywiście wróciła do muzyki!

Trenerzy The Voice Kids szczerze o pierwszych porażkach w karierze!

Ala Tracz - nowości i sukcesy 2021

Ala Tracz nie stoi w miejscu i nadal spełnia swoje muzyczne marzenia. Wokalistka niebawem będzie gościem specjalnym w znanym programie Jaka To Melodia i prosto ze sceny zaprezentuje swój wokal przed polską publicznością. To jednak nie koniec niespodzianek! Niedawno miała miejsce premiera najświeższego kawałka Ali Tracz i Krakowskiego Chóru Dziecięcego - Baw się baw. Co ciekawe, singiel promuje płytę Zatrzymany Świat na której znajduje się nie tylko 21 autorskich piosenek dla dzieci i młodzieży, ale także opowiadanie o robocie Lemiku. Poniżej możecie posłuchać nowego kawałka, w którym Ala Tracz daje po prostu czadu!

Ala Tracz - QUIZ. Bezbłędnie rozwiążą go tylko prawdziwi fani!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Ali?