Ala Tracz wybrała ulubione piosenki. To ich słucha młoda gwiazda!

Ala Tracz
Autor: fot. TVP

Ala Tracz nie zwalnia tempa i mocno skupia się na promocji swojej eurowizyjnej propozycji I'll Be Standing, z którą zawalczy o trzecie z rzędu zwycięstwo dla Polski. Młoda gwiazda udzieliła wywiadu youtuberowi, który prowadzi kanał poświęcony konkursowi. Zdradziła w nim, jakich piosenek słucha w ostatnim czasie. Więcej na ESKA.pl.

Ala Tracz - ulubione piosenki młodej gwiazdy mogą być dla niektórych osób niemałym zaskoczeniem! Dziesięcioletnia reprezentantka Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci cały czas promuje swój pierwszy w karierze solowy singiel I'll Be Standing, za którego produkcję odpowiadają Gromee i jego żona Sara Chmiel. Utwór miał swoją premierę w wielkim finale programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020, w którym nagroda główną był bilet na to wielkie wydarzenie. Eurowizja Junior ponownie odbędzie się w Polsce. Tym razem jednak nie w Gliwicach, a w Warszawie i bez udziału publiczności. Decyzja ta spowodowana jest faktem, że liczba zakażonych koronawirusem w naszym kraju z każdym dniem się zwiększa.

Ala Tracz od momentu zaprezentowania singla typowana jest jako jedna z faworytek. Występ młodej gwiazdy przekroczył milion odsłon, a jej klip do I'll Be Standing wygenerował blisko pół miliona wyświetleń. Żaden inny uczestnik konkursu nie może pochwalić się równie wysokimi wynikami. Nic dziwnego, że Alą zainteresowali się zagraniczni youtuberzy. Finalistka The Voice Kids udzieliła wywiadu hiszpańskiemu wielbicielowi Eurowizji.

Ala Tracz - ulubione piosenki

Iago to pochodzący z Hiszpanii fan Eurowizji, który prowadzi własny kanał EurovisionHub. To właśnie jemu wywiadu online udzieliła polska reprezentantka Ala Tracz. Nie zabrakło pytań o przygotowania do konkursu czy też emocji, jakie towarzyszyły dziesięciolatce, gdy wygrała Szansę na Sukces. Youtuber zapytał też, jakich piosenek słucha Ala. Młoda gwiazda przyznała, że obecnie jej trzema ulubionymi utworami są:

  • Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski
  • Afera - Viki Gabor
  • Dobrze jest, jak jest - Roksana Węgiel

Jeśli jesteście ciekawi, co uwielbiana przez Alę Roksana Węgiel ma do powiedzenia na jej temat, zobaczcie fragment wywiadu z artystką, który zamieszczamy poniżej. 

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze