Ala Tracz woła o pomoc! Przejmujący APEL gwiazdy Eurowizji Junior

2022-01-14 15:39
Ala Tracz woła o pomoc! Przejmujący APEL gwiazdy Eurowizji Junior
Autor: MyMusic Ala Tracz woła o pomoc! Przejmujący APEL gwiazdy Eurowizji Junior

Największą pasją Ali Tracz jest śpiew, co widać i słychać podczas jej każdego występu! Swoją karierę rozpoczęła w wieku zaledwie 3 lat. Z czasem wzięła udział The Voice Kids 3 oraz reprezentowała Polskę na Konkursie Eurowizji Junior 2020! Od dziś Ala Tracz włącza się do akcji ratowania Ziemi i śpiewa S.O.S!

Ala Tracz, podczas Eurowizji Junior w Warszawie, wykonała utwór I'll Be Standing, który stworzył Gromee i Sara Chmiel. Teledysk w serwisie YouTube przekroczył już 6 milionów wyświetleń! Oprócz tego do tej pory Ala, wspólnie z siostrą Olą Tracz, wydała takie utwory jak: Przed nami cały świat, Święta to radości czas oraz Wesołych świąt. Nowy utwór S.O.S porusza bardzo ważny temat: ochrony planety Ziemi. To jak krzyk całego młodego pokolenia o pomoc dla ginącej planety, zanim będzie za późno – zdradziła artystka! Za tekst utworu odpowiada Juliusz Kamil, natomiast przy tworzeniu muzyki wspomógł go MAVOOI.

Alicja Tracz nie wygrała Eurowizji: Co dalej z karierą małej Ali?

Ala Tracz - piosenka i teledysk S.O.S

Fani zobaczyć mogą także specjalnie nagrany teledysk, za który odpowiadał Bartek Podkowiński. Ala w klipie wybrała się w podróż do miejsca, które może być niedługo naszym domem, jeśli w porę nie zadbamy o planetę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze