Ala Tracz - reprezentantka Polski bez tajemnic. Co o niej wiesz? [QUIZ]

Ala Tracz
Autor: Fot. TVP

Ala Tracz to kolejna wokalistka, która będzie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020. Piosenka I'll Be Standing już bije rekordy popularności, a internauci nie mają wątpliwości, że dziesięcioletnia piosenkarka ma szansę na zapewnienie Polsce trzeciego z rzędu zwycięstwa. Sprawdźcie, co o niej wiecie w quizie dostępnym na ESKA.pl.

Ala Tracz - quiz o młodej wokalistce znajdziecie już teraz na ESKA.pl! Sprawdźcie koniecznie, co wiecie o tej młodej gwieździe, o której z pewnością jeszcze wielokrotnie usłyszymy. Chociaż Alicja Tracz ma dopiero dziesięć lat, to już zdążyła osiągnąć wiele sukcesów, których może pozazdrościć jej niejedna starsza koleżanka z branży muzycznej. Szerszemu gronu odbiorców Ala dała się poznać dzięki udziałowi w trzeciej edycji The Voice Kids. Prowadzona przez Dawida Kwiatkowskiego znalazła się w jego najlepszej trójce, jednak ostatecznie przegrała z Marcinem Maciejczakiem. Odpadnięcie z Voice'a nie zatrzymało jednak wokalistki, która kilka miesięcy później wygrała Szansę na Sukces i otrzymała bilet na Eurowizję Junior. Sprawdźcie, co o niej wiecie!

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!

Ala Tracz - quiz

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się już niedługo, bo 29 listopada. To dobry czas, by sprawdzić w naszym quizie, co wiecie o przyszłej gwieździe polskiej sceny muzycznej. Ile Ala Tracz ma lat? Jak ma na imię jej siostra? To zaledwie dwa z całego szeregu pytań, które na was czekają. Z tym quizem poradzą sobie tylko prawdziwi fani wokalistki!

Najnowsze