Ala Tracz - piosenka I'll Be Standing po ukraińsku. Cover lepszy od oryginału?

Ala Tracz - I'll Be Standing (cover)
Autor: Screen z YT: Ala Tracz - I'll Be Standing (cover) Ukraińska wersja - Eurowizja Junior 2020 Polska / Лёня Полищук - Реакции на Евровидение

Piosenka Ali Tracz, którą już wkrótce usłyszymy na Eurowizji Junior 2020, tak bardzo podoba się innym, że powstają jej covery. Swoją własną wersję stworzyła między innymi Ukraina, która zaprezentowała utwór I’ll Be Standing w ich języku. Czy ukraińskie cover jest lepszy od oryginału? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!

Eurowizja Junior 2020 rozpocznie się już lada chwila, ponieważ konkurs zaplanowany jest na 29 listopada 2020 roku. Emocje z nim związane sięgają zenitu, a piosenka Ali Tracz zachwyca nie tylko Polaków. Utwór I'll Be Standing tak bardzo wpada w ucho, że w sieci pojawiają się jego nowe wersje. Swoją własną interpretację piosenki Ali Tracz postanowiła między innymi stworzyć Ukraina, która 27 listopada bieżącego roku opublikowała ją w internecie. Widzowie natychmiastowo zaczęli słuchać ukraińskiej wersji eurowizyjnej piosenki i porównywać ją z oryginałem. Choć polskich komentarzy jeszcze brakuje, użytkownicy z Ukrainy są zachwyceni opublikowaną wersją I’ll Be Standing. Stworzenie piosenki Ali Tracz w języku ukraińskim jest tak naprawdę formą życzeń od Ukrainy, która kibicuje sobie, a także Polsce i trzyma kciuki za naszą wygraną na zbliżającej się Eurowizji Junior 2020. Vasya i Nina Boykovy, ponieważ to właśnie one wykonały cover piosenki Ali Tracz zatytułowany I’ll Be Standing, w swoją muzyczną pracę włożyły dużo wysiłku i zaangażowania, które dostrzec można gołym okiem, chociażby w samym klipie dołączonym do coveru.

Piosenka Ali Tracz w języku ukraińskim 

Piosenka Ali Tracz I'll Be Standing w języku ukraińskim brzmi równie pięknie, jak w oryginale. Posłuchajcie do końca wykonania Vasy i Niny Boykovy, które w poniższy cover włożyły ciężką pracę i przede wszystkim całe serce. 

Najnowsze